Obserwuj w Google News

Małgorzata Rozenek poprowadzi "Dzień dobry TVN"? "Postawiła wszystkich pod ścianą"

2 min. czytania
12.07.2022 11:04
Zareaguj Reakcja

Małgorzata Rozenek może zostać prowadzącą "Dzień dobry TVN". Gwiazda już wcześniej mówiła, że marzy o dołączeniu do śniadaniówki. W końcu, po niepokojących doniesieniach o odpływie gwiazd do Polsatu, władze stacji miały pochylić się nad jej życzeniem. 

Małgorzata Rozenek
fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Małgorzata Rozenek miała przejść do Polsatu, a nawet wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami 13" - takie informacje o prowadzącej "Projekt Lady" krążą od kilku tygodni w mediach. Gwiazda na razie nie wypowiada się na temat swojego rzekomego transferu, czym tylko podgrzewa plotki. Tymczasem, według najnowszych doniesień, Małgorzata Rozenek ma szansę rozwinąć skrzydła w macierzystej stacji, bo właśnie prowadzi rozmowy w sprawie dołączenia do programu "Dzień dobry TVN". 

42-latka już w marcu mówiła otwarcie, że chciałaby zostać prowadzącą śniadaniówki. 

Bardzo bym chciała poprowadzić "Dzień dobry TVN". Mówię poważnie. Chodzę wokół Edwarda (Miszczaka - przyp. red.) z tym tematem od samego początku swojej pracy. (...) Odpowiada mi to, że ja kiedyś byłam tą kobietą, która oglądała to "Dzień dobry TVN" i podoba mi się też to, że jest od ściany do ściany, jeśli chodzi o tematy. Podoba mi się to, że z takim samym szacunkiem podchodzi się do niepracującej matki, jak i do profesora uniwersyteckiego. Tak samo jest u nas w życiu. K***a, tak wygląda normalny świat - powiedziała Rozenek w podcaście Wojewódzkiego i Kędzierskiego.

Edward Miszczak, poproszony później o komentarz, podkreślił, że nic mu o zabiegach Gosi nie wiadomo. 

Redakcja poleca

Małgorzata Rozenek zostanie prowadzącą "Dzień dobry TVN"?

Temat nieoczekiwanie wrócił za sprawą doniesień portalu Pomponik. Jak czytamy na stronie, Małgorzata Rozenek może wkrótce dołączyć do prowadzących "Dzień dobry TVN" i miała już w tej sprawie wynegocjować warunki u "szefowej wszystkich szefów". 

Małgorzata od dawna zabiegała o tę pracę. W ostatnim czasie zaczęła nawet publicznie apelować do Edwarda Miszczaka, by dał jej szansę. W końcu postawiła wszystkich pod ścianą. Nie mieli wyboru - w ostatnim czasie z TVN wiele osób odeszło, choćby Mołek, Sablewska czy Gessler. Uznali, że muszą jej dać szansę - cytuje swoje źródło z TVN Pomponik.

Portal podkreśla, że na razie nie wiadomo, kto miałby zostać partnerem Małgorzaty, ale "ona sama mówi, że nie wyobraża sobie współpracować z kobietą". Kto waszym zdaniem nadawałby się na towarzysza ambitnej żony Radka Majdana?

Gwiazdy zwolnione z TVP
8 Zobacz galerię
fot. Mateusz Grochocki/East News, VIPHOTO/East News, VIPHOTO/East News