Zamknij

Joanna Moro pokazała nagi biust przy rodzinach z dziećmi. "Ogarnij się, kobieto!" [FOTO]

06.08.2022 17:10

Joanna Moro opalała się topless na plaży pełnej ludzi. Zachowanie aktorki podzieliło internautów. W komentarzach zarzucono jej, że nie szanuje innych plażowiczów oraz narażania dzieci na gorszące widoki. 

Joanna Moro pokazała nagi biust przy rodzinach z dziećmi. "Ogarnij się, kobieto!" [FOTO]
fot. Instagram:@joannamoro.official

Joanna Moro od czasu trzeciej ciąży buduje w social mediach wizerunek propagatorki aktywnego życia zgodnego z naturą. Gwiazda serialu "Anna German" zimą namiętnie oddaje się morsowaniu, latem zaś lubi spędzać czas nad wodą i opalać się topless lub zupełnie bez niczego. W tym roku Moro nie zrobiła wyjątku i po szeroko krytykowanym występie podczas Wakacyjnej Trasie Dwójki udała się razem z rodziną na Litwę, by trochę poplażować nad tamtejszą częścią Bałtyku.

Joanna Moro topless na plaży pełnej ludzi 

Aktorka nie omieszkała pochwalić się na Instagramie zdjęciami z wypoczynku. Na fotkach widzimy Joannę Moro opalającą się topless pośród innych plażowiczów, w tym rodzin z dziećmi. Nie była to plaża nudystów, nikt też nie zasłaniał się tam parawanem. Okolica miała więc pełny widok na polską gwiazdę, która siedziała na kocu z odsłoniętym biustem.  

Ładne ujęcie, które uchwycił mój mąż przy prozaicznej czynności smarowania się kremem przeciwsłonecznym. No i w tym momencie topless. Swoją drogą, często mężczyźni mają nieco większe piersi do podtrzymania niż kobiety - bez urazy panowie i panie. Grunt to lubić i akceptować swoje ciało - napisała Joanna Moro. 

Internauci nie byli jednak jednogłośni w ocenie polskiej "nudystki". Część kobiet oburzyła się, że aktorka za nic ma wrażliwość innych plażowiczów, a szczególnie dzieci, które zostały narażone na widok golizny.

Można kochać swoje ciało, ale ja niekoniecznie bym wystawiała je na widoki oczu innych ludzi.

Chyba nie ma co pokazywać, ogarnij się kobieto.

Nie czas i miejsce

No nie wiem, czy to jest odpowiednia opcja na plaży, gdzie są dzieci. Plaża 18+ jak najbardziej, ale w takim wypadku jestem zdecydowanie na nie.

Obrońcy Joanny Moro twierdzili, że takie widoki na zagranicznych plażach to standard i nikt się tam nie oburza. 

Czasem jak czytam komentarze to się zastanawiam, w jakim świecie my żyjemy. Czy naprawdę kobiece piersi to taki temat tabu? Mężczyzna bez koszulki to jak najbardziej okej, a kobieta to już tragedia, zgorszenie dla innych itp. Jedźcie na plażę do Italii czy Hiszpanii, tam kobieta opalającą się topless to codzienność.

loader
Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook