Zamknij

James Middleton i Alizee Thevenet wzięli ślub. Brat księżnej Kate pokazał zdjęcie z żoną [FOTO]

13.09.2021 09:32

James Middleton, brat księżnej Kate, stanął na ślubnym kobiercu. W mediach społecznościowych pokazał zdjęcie ze świeżo upieczona małżonką Alizee Thevenet. Zdradził, gdzie odbyła się ceremonia.

James Middleton i Alizee Thevenet
fot. Rex Features/East News

Brytyjska rodzina królewska to najpopularniejsza monarchia na świecie, uwielbiana przez miliony fanów. Ci mają jednak swoich faworytów i osoby, z którymi nie sympatyzują. Za "czarną owcę" powszechnie uważana jest Meghan Markle, z kolei za przykład przystosowania się do protokołu i odpowiedniej postawy stawiana jest Kate Middleton, małżonka księcia Williama. Księżna Cambridge dołączyła do monarchii w 2011 roku, jest matką książąt Jerzego i Ludwika oraz księżnej Karoliny. Mocno zaangażowana w działalność charytatywną, jest jedną z ulubienic wielbicieli otoczenia królowej Elżbiety II.

Nic dziwnego, że popularnością cieszą się także najbliżsi Kate, między innymi brat James, najmłodsze dziecko Carole i Michaela Middletonów. Biznesmen, który według medialnych doniesień zmagał się z zawodowymi kłopotami, jest w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Chętnie dzieli się między innymi zdjęciami z ukochaną Alizee Thevenet, analityczką finansową. Para zaręczyła się w 2019 roku, a teraz w sieci pojawiła się radosną nowiną. James i Alizee stanęli na ślubnym kobiercu.

James Middleton wziął ślub. Brat księżnej Kate ożenił się z Alizee Thevenet

Na profilu Jamesa Middletona na Instagramie pojawił się nowy wpis, w którym poinformował, że on i Alizee Thevenet są małżeństwem. Opublikował także uroczą fotografię z ukochaną.

- Pan i pani Middleton. Wczoraj poślubiłem miłość mojego życia w otoczeniu rodziny, przyjaciół i oczywiście kilku psów, w pięknej wiosce Bormes-les-Mimosas. Słowa nie opiszą tego, jaki jestem szczęśliwy - czytamy.

W komentarzach pod wpisem brata księżnej Kate pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami i najlepszymi życzeniami na nowej drodze życia. My oczywiście dołączamy do nich. Przypomnijmy, że Middleton i Thenevet planowali ślub niedługo po zaręczynach, ale nie mogli zrealizować planu z powodu pandemii koronawirusa.

loader