Obserwuj w Google News

Jacek Łągwa nie do poznania. "Zerwijcie stare plakaty ze ścian". Tak dziś wygląda muzyk Ich Troje [FOTO]

Judyta Wanicka
2 min. czytania
14.04.2022 14:49
Zareaguj Reakcja

Jacek Łągwa z Ich Troje zaskakuje wyglądem na nowych zdjęciach. Internauci, którzy pamiętają muzyka sprzed lat, mogą dzisiaj go nie poznać. "Wiem, że nie jestem wiecznie młody jak Krzysztof Ibisz" - żartobliwie komentuje zmiany 53-latek. 

Jacek Łągwa
fot. Bartosz KRUPA/East News

Jacek Łągwa jest współzałożycielem zespołu Ich Troje oraz głównym kompozytorem i aranżerem grupy. Razem z Michałem Wiśniewskim stworzyli szereg przebojów, które przed laty nuciła cała Polska. W 2009 roku artysta wydał pierwszy solowy album studyjny zatytułowany "Rozdział drugi". Niemniej Łągwie zawsze daleko było do barwności czerwonowłosego frontmana grupy. W przeciwieństwie do kolegi nie zmieniał żon i stronił od skandali, ale w jego życiu także nie brakowało zakrętów. 

Gwiazdor Ich Troje bardzo przeżył rozstanie z żoną i matką swoich dwóch córek, która zostawiła go dla innego mężczyzny. Potem Łągwa musiał zmierzyć się z poważną chorobą i przejść operację usunięcia tętniaka mózgu. Kiepsko rysowała się także jego sytuacja finansowa. Muzyk wpadł w ogromne długi, a jego mieszkanie trafiło na licytację. W styczniu 2019 Sąd Rejonowy w Warszawie ogłosił upadłość konsumencką artysty. 

Redakcja poleca

Jacek Łągwa bardzo się zmienił. Jak dzisiaj wygląda muzyk Ich Troje? 

Na szczęście z biegiem czasu wokaliście udało się wyjść na prostą. Szczęśliwie poukładało mu się w sprawach osobistych - w 2020 roku, po wielu latach związku, Jacek Łągwa poślubił swoją ukochaną, Karolinę Raj. Artysta wrócił do koncertowania z Ich Troje, do którego po rozstaniu z Agatą Buczkowską na nowo zaproszono Anię Świątczak, ale już zupełnie w innym wydaniu. Gdy artysta po długiej przerwie wstawił swoje aktualne zdjęcia w social mediach, internauci ledwie go poznali. 

Trudno jednak oczekiwać, żeby na scenie nadal pojawiał się ten sam młodzik z jeżykiem na głowie co dwie dekady temu. Jacek Łągwa ma dziś 52 lata i jest siwym panem z brodą. Dla wielu osób wygląd muzyka może być zaskakujący, lecz on sam uważa, że na jak na swój wiek trzyma się całkiem nieźle.

Wiem, że nie jestem wiecznie młody jak Krzysztof Ibisz, ale jak na 52 lata, to trzymam się dzielnie. Zerwijcie stare plakaty ze ścian. Jacek Łągwa wygląda właśnie tak - skomentował jedno ze swoich zdjęć gwiazdor Ich Troje. 

Zobaczcie, jak obecnie wygląda Jacek Łągwa z Ich Troje. Poznalibyście go na ulicy? 

EN_01485185_0022
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS
EN_01485185_0040
fot. Karol Makurat/REPORTER/EAST NEWS
EN_01381113_3821
fot. Tadeusz Wypych/REPORTER/EAST NEWS
Małgorzata Kożuchowska
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News