Zamknij

Jacek Łągwa z Ich Troje wziął ślub z młodszą o 16 lat ukochaną. Kim jest żona muzyka?

04.11.2020 11:55

Jacek Łągwa z zespołu Ich Troje ożenił się ze swoją młodszą narzeczoną. Michał Wiśniewski pospieszył z gratulacjami. Kim jest żona Jacka Łągwy i co o niej wiadomo? 

Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa z zespołu Ich Troje
fot. VIPHOTO/East News

Jacek Łągwa do tej pory stał w cieniu Michała Wiśniewskiego, którego nie sposób pokonać w temacie kolejnych skandali, ślubów i rozwodów. W końcu uwagę mediów przykuł drugi mózg zespołu Ich Troje. Jacek Łągwa wziął ślub z ukochaną Karoliną Raj, z którą jest w związku przeszło 13 lat. Łągwa ożenił się po raz drugi w życiu. Pierwsze małżeństwo, z którego artysta ma dwie córki, zakończyło się w przykrych okolicznościach. 

Gwiazdor Ich Troje wcześniej przez 19 lat był żonaty z Dorotą. Kobieta porzuciła go jednak dla innego mężczyzny. Jacek Łągwa bardzo przeżył rozstanie. Wkrótce potem musiał zmierzyć się z problemami zdrowotnymi i przejść operację usunięcia tętniaka mózgu. Kiepsko rysowała się także jego sytuacja finansowa. Muzyk Ich Troje wpadł w ogromne długi, a jego mieszkanie trafiło na licytację. W styczniu 2019 Sąd Rejonowy w Warszawie ogłosił upadłość konsumencką Łągwy.

Michał Wiśniewski stworzył wulgarną piosenkę o "prezesie"

Jacek Łągwa wziął ślub po 13 latach związku 

Jackowi Łagwie poszczęściło się za to w sprawach sercowych. W 2007 roku gwiazdor Ich Troje spotkał młodszą o 16 lat Karolinę. Oboje zakochali się w sobie i przeżyli wspólnie ponad dekadę, ale dopiero teraz zdecydowali się zalegalizować swój związek. Jak poinformował Pomponik, ślub Jacka Łągwy i Karoliny Raj miał skromny charakter i odbył się w kameralnym towarzystwie rodziny i świadków. 

Czas najwyższy. Gratulacje! - skomentował zaślubiny kolegi Michał Wiśniewski. 

Jacek Łągwa opublikował w sieci zdjęcie ze ślubu. - Yes, I do - podpisał obrazek splecionych dłoni. Na razie jednak nie zdecydował się pochwalić fotografiami Karoliny, ani szczegółami ceremonii. 

loader