Obserwuj w Google News

Izabella Krzan pokazała urocze zdjęcie z partnerem. "Jakie słodkości dwie" [FOTO]

1 min. czytania
07.04.2021 10:28
Zareaguj Reakcja

Izabella Krzan jest w szczęśliwym związku z partnerem Dominikiem. Gwiazda "Pytania na śniadanie" coraz śmielej pokazuje ukochanego w mediach społecznościowych. Również i tym razem podzieliła się uroczą fotografią ze swoim chłopakiem. Piękny kadr skradł serca internautów.

Izabella krzan
fot. Viphoto/ East News

Izabella Krzan jest zakochana i coraz chętniej pokazuje romantyczne chwile z ukochanym Dominikiem w mediach społecznościowych. Tym razem prowadząca "Pytanie na śniadanie" pokazała zdjęcie ze świątecznego spaceru z partnerem. Z jej opisu wynika, że z ukochanym spędzają wspólnie mnóstwo czasu. Para niedawno wróciła z romantycznych wakacji na Malediwach, które Izabella relacjonowała na Instagramie.

Zobacz też:  Izabella Krzan - wzrost, wiek, partner, Insta. Kim jest prowadząca sylwestra z "Dwójką" 2020? [TVP]

Izabella Krzan pokazała urocze zdjęcie z partnerem. "Jakie słodkości dwie" [FOTO]

Pod zdjęciem posypało się mnóstwo pozytywnych słów, choć fani urody Krzan byli mocno zawiedzeni faktem, że serce prezenterki TVP jest już zajęte.

"Iza, Ty jesteś zajęta, ale może masz siostrę bliźniaczkę?", "Iza, złamałaś mi serce", szczęściarz", "aa jakie słodkości dwie" - zachwycali się fani.

Wygląda na to, że nowy związek Izy wręcz kwitnie. Pierwsze zdjęcia z Dominikiem piękna 26-latka zaczęła pokazywać w listopadzie ubiegłego roku. Wcześniej Iza spotykała się z siatkarzem Michałem Filipem.

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET