Zamknij

Izabella Krzan nową prowadzącą "Pytania na śniadanie"? Norbi stawia jeden "warunek"

08.12.2020 11:09

Izabella Krzan może dołączyć do grona prowadzących programu "Pytanie na śniadanie". Niespodziewany awans młodej gwiazdy TVP skomentował jej kolega z "Koła Fortuny" - Norbert Dudziuk, znany lepiej jako Norbi.

Izabella Krzan
fot. Jan Bielecki/East News

Izabella Krzan prężnie rozwija swoją karierę w Telewizji Polskiej. Uwielbiana przez widzów Miss Polonia 2016 ma współtworzyć jeden z duetów prowadzących "Pytania na śniadanie". Media informują, że gwiazda może dołączyć do obsady śniadaniówki już na początku 2021 roku. Produkcja zastanawia się jednak, jak połączyć jej rolę w nowym programie z prowadzonym do tej pory "Kołem fortuny", który obecnie wypełnia jej grafik. Pewne obawy ma także drugi gwiazdor "Koła fortuny", czyli Norbi.

Zobacz także: Izabella Krzan nago w pościeli bawi się z pupilem [FOTO]

Izabella Krzan dołączy do "Pytania na śniadanie"? Norbi komentuje

Norbi życzy jak najlepiej Izabelli Krzan, z którą od długiego czasu prowadzi "Koło fortuny". Szczerze przyznaje jednak, że ma pewien warunek - nie chce stracić swojej programowej partnerki.

- To świetna wiadomość, widziałbym Izę w roli prowadzącej taki program. Oczywiście pod warunkiem, że nie zostawi mnie w "Kole fortuny" i wszystko ładnie pogodzi, bo nie wyobrażam sobie pracy bez niej (...) Szybko przełamuje lody z uczestnikami "Koła fortuny", więc na pewno w programie śniadaniowym byłoby podobnie. Jej nie da się nie lubić - wyznał muzyk w rozmowie z "Faktem".

Myślicie, że uda jej się połączyć pracę w "Kole fortuny" i "Pytaniu na śniadanie"?

loader