Obserwuj w Google News

Ida Nowakowska znika z "Pytania na śniadanie". Pracownicy TVP przygotowali dla niej niespodziankę

1 min. czytania
06.05.2021 19:40
Zareaguj Reakcja

Ida Nowakowska znika z "Pytania na śniadanie". Jej nieobecność w programie wiąże się oczywiście z ciążą prezenterki. Ida, wychodząc z gmachu TVP, została obdarowana prezentami od koleżanek z pracy.

Ida Nowakowska
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Ida Nowakowska niebawem po raz pierwszy zostanie mamą. Dziennikarka nie posiada się ze szczęścia i choć uwielbia swoją pracę, będzie musiała nieco zwolnić. Nowakowska robi sobie przerwę w pracy i znika na razie z " Pytania na śniadanie", przechodząc na zwolnienie lekarskie. Informacja pojawiła się również na oficjalnym profilu "Pytania na śniadanie".

Zobacz też:  Ida Nowakowska w roli zakonnicy. Gwiazda "Pytania na śniadanie" zagrała w filmie [FOTO]

Ida Nowakowska znika z "Pytania na śniadanie". Pracownicy TVP przygotowali dla niej niespodziankę

"Dziś spędziliśmy z  @idavictoria ostatni wspólny poranek przed przyjściem na świat Jej synka. Ida trzymamy za Ciebie mocno kciuki i czekamy na cudowne informacje" - czytamy na instagramowym profilu programu TVP.

Opuszczając budynek TV, przyszła mama dostała od koleżanek z pracy mnóstwo prezentów, m.in. ogromną maskotkę i bukiet kwiatów. Nowakowska w wywiadach podkreślała, jak wielkim wsparciem jest dla niej cała ekipa "Pytania na śniadanie".

"Wszyscy w TVP troszczą się o mnie. Takie zaopiekowanie jest dla nas, przyszłych mamuś, bardzo ważne. Chyba najważniejsze" - powiedziała w jednym z wywiadów Ida Nowakowska.