Obserwuj w Google News

Ida Nowakowska w roli zakonnicy. Gwiazda "Pytania na śniadanie" zagrała w filmie [FOTO]

2 min. czytania
16.04.2021 12:20

Ida Nowakowska wystąpi w nietypowej roli. Tancerka i prezenterka znana m.in. z prowadzenia "Pytania na śniadanie" zagrała w filmie "Powstanie Kardynała". Gwiazda TVP wcieliła się w zakonnicę.

Ida Nowakowska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Ida Nowakowska to jedna z największych gwiazd Telewizji Polskiej. Pojawiająca się w "Dance, dance, dance" i "Pytaniu na śniadanie" prezenterka może cieszyć się sukcesami zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Tancerka niedawno ogłosiła, że jest w ciąży i już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Macierzyństwo od dawna było jej marzeniem, jednak nawet w stanie błogosławionym Ida nie rezygnuje z nowych wyzwań w pracy.

Okazuje się, że gwiazda TVP sprawdziła się ostatnio w roli aktorki. Ida Nowakowska dostała nietypową rolę w nowej produkcji filmowej. W internecie pojawiło się zakulisowe zdjęcie z planu. W kogo wcieliła się prowadząca "Pytania na śniadanie"?

Zobacz także:  "Konkurencja pozazdrościła". Nowakowska z koleżanką w PNŚ o petycji ws. "You Can Dance"

Ida Nowakowska zagrała zakonnicę w filmie "Powstanie Kardynała"

Ida Nowakowska dostała rolę w filmie "Powstanie Kardynała", gdzie wcieliła się w postać zakonnicy. Kilka zdjęć z planu opublikowała Agnieszka Kawiorska. Na jednej z fotografii widzimy Idę Nowakowską w habicie. W produkcji zagrali także Adam Fidusiewicz, Marcin Kwaśny oraz Małgorzata Kożuchowska. Film historyczny opowiadać będzie o losach księdza porucznika Wyszyńskiego, który w przyszłości został Prymasem Polski.

- Wczoraj padł ostatni klaps na planie filmu „Powstanie Kardynała”, do którego zdjęcia trwały od zeszłego lata. Dziękuję całej cudownej ekipie za tę wspaniałą przygodę. To była prawdziwa przyjemność - opisała kadr Agnieszka Kawiorska.

Chcecie zobaczyć Idę Nowakowską w roli siostry zakonnej?