Obserwuj w Google News

Żałoba w "Pytaniu na śniadanie". Ekipa żegna koleżankę z programu: "Spoczywaj w pokoju"

2 min. czytania
29.04.2021 09:26
Zareaguj Reakcja

Tomasz Wolny poinformował o śmierci koleżanki z "Pytania na śniadanie". Zmarła Kasia, garderobiana, która współpracowała z programem od wielu lat. "Widocznie w tej niebiańskiej garderobie potrzebny był kolejny Anioł". 

Tomasz Wolny
fot. TRICOLORS/East News

Ekipa "Pytanie na śniadanie" pogrążyła się w żałobie. Nie żyje Kasia, garderobiana przygotowująca stroje dla prezenterów. Kobieta zmarła po zakażeniu koronawirusem. O śmierci Kasi pierwszy poinformował Tomasz Kammel w poście o szczepieniu.

Dla mamy, dla ojca, dla przyjaciół, dla siebie, dla wszystkich i dla Kasi, naszej przekichanej garderobianej z "Pytania na śniadanie", która zmarła na covid - zaszczepiłem się - napisał prezenter.

Nagłe odejście garderobianej było szokiem także dla innych gwiazd śniadaniówki. Na profilu Tomasza Wolnego pojawił się poruszający wpis i wideo, w którym prowadzący "Pytania na śniadanie" pokazał pustą garderobę. Na jego post zareagowała zdruzgotana Marcelina Zawadzka.

Tomasz Kammel dostał wiadomość od konkurencji podczas "PnŚ". Opublikował ją w sieci

Pytanie na śniadanie: Tomasz Wolny żegna garderobianą Kasię

Tomasz Wolny wciąż nie może uwierzyć, że nie ma już na planie ukochanej Kasi, która codziennie witała go z uśmiechem, przygotowując stylizację do programu. 

Wciąż nie wierzę... Nie wierzę, bo po prostu nie sposób uwierzyć w to, że wchodzisz do naszej garderoby, w której witała Cię Kasia... i już nigdy się tu nie spotkamy, nigdy nie zobaczymy... Kiedy wpadasz do "Pytania na śniadanie" o świcie, to niezależnie od pory roku zawsze jesteś zmarznięty i mocno przetrącony przez tę porę dnia, ale tu witała cię Kasia tym radosnym: "Dzień dobry kochany” i od razu robiło się ciepło, przytulanie, tak rodzinnie... Czas przeszły z trudem przechodzi przez gardło. Kasia była dla nas uosobieniem ciepła, serdeczności, wiecznej pogody. Zawsze pomocna, staranna, opiekuńcza... I nagle te kilka kroków z garderoby do studia stało się tak trudne, bo Kasi z nami nie ma... choć tak bardzo walczyła, żeby być... Widocznie w tej niebiańskiej garderobie, potrzebny był kolejny Anioł... I choć z całego serca w to wierzymy i o to się modlimy, to łącząc się z Jej wspaniałą Rodziną w bólu... po ludzku serce pęka i bardzo, nasza Kasiu, będzie nam Ciebie brakować... Spoczywaj w pokoju... Do zobaczenia - napisał na Instagramie Tomasz Wolny. 

Post kompletnie zaskoczył Marcelinę Zawadzką, która współpracowała z Kasią przez wiele lat. 

Jak to??? Tomciu napisz na priv, co się stało :((( też nie mogę powstrzymać łez - skomentowała była gospodyni "PnŚ".

Tomasz Wolny załączył wzruszające wideo, w którym wspomina garderobianą. 

Robert El Gendy przeżył chwile grozy na planie "PnŚ". Trafił na SOR z pękniętą czaszką