Zamknij

Danuta Martyniuk gwiazdą TVP? Żona Zenka Martyniuka zachwyciła Joannę Kurską. "Zaprosiłam osobiście"

28.09.2022 20:45

Danuta Martyniuk zostanie gwiazdą TVP? Joanna Kurska w wywiadzie przyznała, że jest zachwycona żoną Zenka Martyniuka i osobiście zaprosiła ją do "Pytania na śniadanie". Czy to początek jej kariery w telewizji publicznej?

Danuta Martyniuk
fot. screen: YouTube Bądźmy Razem. TVP

Telewizja Polska po zmianie na fotelu prezesa miała pożegnać się z promocją disco polo. Mateusz Matyszkowicz, który zastąpił Jacka Kurskiego, miał nie pałać sympatią do "piosenki chodnikowej". Ostatecznie jednak popularny gatunek nadal jest promowany w TVP, stacja przekazała redakcji RadioZET.pl stosowne oświadczenie.

- Spekulacje na temat planów wykluczenia disco polo z oferty TVP są bezpodstawne (...) Telewizja Polska, zgodnie z decyzją Prezesa Zarządu, nie wyraża zgody na dzielenie społeczeństwa przez pryzmat gustów muzycznych w tym zainteresowania np. disco polo lub innymi gatunkami muzyki i twórczości - czytamy.

Obrończynią obecności disco polo w Telewizji Polskiej ma być między innymi Joanna Kurska. Co więcej, żona Jacka Kurskiego i szefowa "Pytania na śniadanie" ma być w dobrej komitywie z żoną Zenka Martyniuka. Jak poinformował "Fakt", zaproponowała Danucie Martyniuk udział w śniadaniowym programie.

Pytanie na śniadanie: Danuta Martyniuk w śniadaniowym programie. Żona Zenka Martyniuka zostanie gwiazdą TVP?

Danuta Martyniuk zachwyciła wiele osób swoją metamorfozą. Żona lidera zespołu Akcent Zenona Martyniuka schudła, jak sama zdradziła, za sprawą odpowiedniej diety. Kulinarne umiejętności 55-latki postanowiła zaprezentować widzom Joanna Kurska, zapraszając ją do "Pytania na śniadanie".

- Danutę Martyniuk do kuchni "Pytania na Śniadanie" zaprosiłam osobiście. Obserwuję jej media społecznościowe i zauważyłam, że ona jest inspiracją dla wielu kobiet. Wymarzona osoba do podzielenia się w naszym programie swoim kulinarnym talentem. W ostatnim czasie przeszła spektakularną metamorfozę, schudła i wygląda bardzo ładnie. Ludzi ciekawi jej dieta. Zauważyłam, że panie często pytają ją o to, jak schudła. Wychodzimy więc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów i chcemy pokazać to, co teraz lubi gotować i jeść. Wiem, że pani Danuta przygotuje m.in. ulubioną owsiankę, ale nie tylko. Zapraszam do oglądania "Pytania na Śniadanie" w niedzielę - poinformowała Kurska.

To nie jedyna znana postać, którą szefowa śniadaniowego formatu chciałaby zobaczyć na ekranie.

- Chcę zapraszać do naszej kuchni znane osoby, tydzień temu Małgosia Tomaszewska gotowała swój ulubiony makaron, w następną niedzielę Kasia Cichopek przygotuje coś wyjątkowego - zdradziła.

Aż prosi się o kulinarne show, w którym gwiazdy TVP zmierzą się przy kuchennych blatach.