Obserwuj w Google News

Niesamowita metamorfoza Danuty Martyniuk. Żona Zenka schudła 15 kg i wygląda o dekadę młodziej! [FOTO]

1 min. czytania
28.07.2022 17:56
Zareaguj Reakcja

Danuta Martyniuk ostatnio zachwyca szczuplejszą sylwetką i nadzwyczaj młodym wyglądem. Co takiego zrobiła żona Zenka Martyniuka, że tak szybko schudła 15 kg? 

Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

W maju Zenek Martyniuk i Danuta Martyniuk pojawili się na gali "Osobowości i Sukcesy Roku 2022". 55-letnia żona gwiazdora disco polo zwróciła uwagę wyraźnie szczuplejszą sylwetką i promiennym licem. Powiew zmian nastąpił także w garderobie, znacznie lepiej dobranej i gustowniejszej, niż do tej pory prezentowała na salonach mama Daniela. Ogromną zmianę Danuty potwierdzały zdjęcia z wesela zamieszczone w mediach społecznościowych, na których odchudzona 55-latka pochwaliła się zgrabnymi nogami. 

Redakcja poleca

Danuta Martyniuk schudła 15 kg. Jak to zrobiła?

Danuta Martyniuk zdradziła, że bodźcem do zrzucenia wagi były niepochlebne komentarze w sieci. "Że wyglądam jak mama Zenka, coś takiego. Postanowiłam, że przejdę metamorfozę i chyba się udało" - powiedziała w "Pytaniu na śniadanie". 

Jak twierdzi, za nowym wyglądem nie stoi żadna cudowna dieta. Po prostu udało jej się ograniczyć podjadanie słodyczy. 

Czytając książkę, potrafiłam trzy czekolady zjeść - wyznała. Od listopada, to był koniec października, schudłam 15 kilogramów - pochwaliła się w śniadaniówce. 

Dodatkowo zrezygnowała z jedzenia ziemniaków, ograniczyła cukier i zaczęła ćwiczyć. Rezultaty widać gołym okiem. Żona Zenka chudnie jak szalona! 

EN_01523517_0054 (1)
fot. Pawel Wodzynski/East News