,

Daniel Martyniuk oświadczył się Faustynie. Wybrał wyjątkowy pierścionek [FOTO]

21.08.2022 16:01

Daniel Martyniuk rozwiódł się prawie dwa lata temu w świetle wielu skandali. Nie pozostaje aktywny w sieci, za to jego ukochana, Faustyna, chętnie pokazuje niektóre fragmenty z życia prywatnego. Teraz ogłosiła, że powiedziała „tak” i pokazała wyjątkowy pierścionek.

Daniel Martyniuk Faustyna
fot. screen Instagram faustynaaj

Daniel Martyniuk i tajemnicza Faustyna byli parą, jeszcze zanim syn Zenka Martyniuka wziął ślub z Eweliną. O hucznym weselu, które kosztowało krocie, rozpisywały się wszystkie tabloidy. Daniel i Ewelina doczekali się córki, Laury i niestety po prawie dwóch latach po ślubie dopadł ich kryzys, a ostatecznie rozwód. To wydarzenie również zostało doskonale zapamiętane przez media.

Na rozprawie rozwodowej pojawiła się wówczas Danuta Martyniuk, która już o byłej synowej mówiła, że to „gównia*a zas*ana”. Oskarżyła też Ewelinę o przywłaszczenie rodzinnej pamiątki, czyli pierścionka zaręczynowego. Synowa postanowiła odesłać wszystkie otrzymane prezenty. Teraz wychodzi na to, że syn Zenka Martyniuka w końcu układa sobie życie prywatne na nowo.

Zobacz także: Niesamowita metamorfoza Danuty Martyniuk. Żona Zenka schudła 15 kg i wygląda o dekadę młodziej! [FOTO]

Daniel Martyniuk oświadczył się Faustynie

Między Danielem Martyniukiem a rodziną Faustyny również nie było zbyt różowo. Jej rodziców nazwał „bandą oszustów, którzy kupili sobie dyplomy i wstrzykują ludziom benzynę w usta”. Wydaje się, że wszystkie złe słowa poszły w niepamięć, a zakochani chcą budować wspólną przyszłość na nowo. Ostatnio nawet wybrali się do Chorwacji, pojawili się też na jednym z wesel.

Faustyna pokazała zdjęcia ze spływu kajakowego. Na jednym z nich widać uśmiechniętą parę, a kobieta pokazuje do aparatu rękę z pierścionek. Podpis brzmi: „I said yes!”, czyli „Powiedziałam tak!”.

daniel faustyna
fot. screen Instagram faustynaaj

Na drugim ujęciu Faustyna dokładnie pokazała pierścionek. Daniel Martyniuk wybrał dość niecodzienny model – nie była to popularna złota biżuteria z diamentem. Drobiazg również jest złoty, ale przyozdobiony różnokolorowymi kamieniami. Ze względu na swoją wielkość rzuca się w oczy.

faustyna pierścionek
fot. screen Instagram faustynaaj

„Super Express” zapytał Zenka Martyniuka o związek syna i Faustyny. Gwiazdor disco polo jest zadowolony, że u Daniela wszystko się układa, ale nie chce wtrącać się w jego życie i wybory. Nie jest też skłonny finansować kolejnego wesela.

- Jest dorosły... A wesele? Już bym nie zrobił. Czasy się zmieniają. Myślę, że ludziom do szczęścia niepotrzebne jest małżeństwo ani huczne przyjęcie. Zresztą dużo czasu nie minęło od poprzedniego – powiedział Zenek Martyniuk w rozmowie z tabloidem.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS

Logo radiozet Dzieje się