Zamknij

Barbara Kurdej-Szatan straci kontrakt z siecią Play? Operator wydał oświadczenie

12.11.2021 08:19

Barbara Kurdej-Szatan poniosła surowe konsekwencje za wpis o Straży Granicznej. Aktorka straciła rolę w serialu "M jak miłość", a w sprawie jej wpisu prokuratura wszczęła dochodzenie. Czy Kurdej-Szatan zniknie także z reklam sieci Play? 

Barbara Kurdej-Szatan
fot. Mateusz Jagielski/East News

Barbara Kurdej-Szatan przeprosiła już za ostry wpis o funkcjonariuszach Straży Granicznej, ale to nie załagodziło nastrojów. Prokuratura wszczęła dochodzenie w tej sprawie, a prezes TVP Jacek Kurski ogłosił, że Kurdej-Szatan nie będzie już grała w "M jak miłość". W obliczu nowej sytuacji gwiazda wystosowała oświadczenie w social mediach, w którym jeszcze raz przeprosiła za swoje słowa. 

Chciałabym podkreślić z całą mocą, że szanuję ciężką pracę wszystkich służb mundurowych i doceniam ich wysiłki, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo. Przepraszam przedstawicieli Straży Granicznej, których mogły urazić moje słowa wypowiedziane zbyt szybko i w emocjach - wyjaśniła w komunikacie Kurdej-Szatan. 

Afera z Barbarą Kurdej-Szatan. Sieć Play wydała oświadczenie

Do sprawy Barbary Kurdej-Szatan ustosunkował się także operator sieci Play, który od lat angażuje aktorkę do swoich reklam. Wcześniej marka wydała komunikat, w którym podkreśliła, że odcina się od "osobistych poglądów" Barbary Kurdej-Szatan. Po tym jak aktorka straciła angaż w "M jak miłość", a social media zalała fala krytycznych komentarzy pod adresem gwiazdy, operator zareagował kolejnym oświadczeniem. Z komunikatu dowiadujemy się, że Barbara Kurdej-Szatan nadal będzie grała w reklamach Play, lecz jej prywatne wpisy nie mogą być utożsamiane ze stanowiskiem operatora sieci. 

W ramach współpracy z Play pani Barbara Kurdej-Szatan gra powierzoną jej rolę w reklamach, natomiast jej poglądy wyrażane przez nią na prywatnych profilach w mediach społecznościowych w żaden sposób nie mogą być utożsamiane ze stanowiskiem firmy. Play obsługuje ponad 15 mln klientów, dla których świadczy najwyższej jakości usługi telekomunikacyjne. W swojej komunikacji dbamy o to, aby używany język wyrażał szacunek - oznajmiła Ewa Sankowska-Sieniek z Biura Prasowego Play. 

loader