Zamknij

„Azja Express”: już wiadomo, kto poprowadzi program. Zaskoczenie?

01.10.2022 14:06

Fani z niecierpliwością czekają na nowy sezon "Azji Express". Właśnie ujawniono jedną z najważniejszych informacji na temat programu. Dowiedzieliśmy się, kto poprowadzi kolejną odsłonę reality-show z udziałem gwiazd.

Azja Express
fot. TRICOLORS/East News

Już od dłuższego czasu jest jasne, że na ekrany niebawem powróci reality-show z udziałem gwiazd „Azja Express”. Zgodnie z zapowiedziami, program pojawić się ma na antenie TVN wiosną, a właśnie teraz trwają zdjęcia.

Choć do tej pory wiadomo było jedynie, że „Azja” kręcona będzie m.in. w Turcji, Gruzji i Uzbekistanie, to nazwiska uczestników, jak i osoby, która poprowadzi program, pozostawały tajemnicą.

Zobacz także: Rozenek gorzko o przyjaźniach z kobietami: „Różnie bywało. Pozytywne emocje dostawałam od mężów”

To ona poprowadzi nowy sezon "Azji Exspress"

W ostatnich dniach niespodziewanie do mediów trafiły zdjęcia, które upubliczniła jedna z restauracji w Stambule. Okazało się, że w lokalu krótki przystanek zrobiła sobie ekipa” Azji Express”. Ujęcia ujawniały tożsamość czwórki uczestników. Okazało się, że w programie zobaczymy m.in. piosenkarkę Reni Jusis, internetowych twórców Andziaks i Lukę oraz tiktokera Remigiusza Dorawę.

Teraz już wiadomo, kto poprowadzi nowy sezon reality-show. Pierwsze dwie edycje „Azji Express” i pierwszą odsłonę „Ameryki Express” prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak, która zrezygnowała w trudnym momencie swojego życia. Gospodynią drugiego sezonu „Ameryki Express” była Daria Ładocha, która spodobała się w tej roli widzom. Czy będzie zatem zaskoczeniem, że to właśnie Daria będzie gospodynią nowej odsłony „Azji Express”?