Zamknij

Przypadkiem ujawnili uczestników „Azji Express”! Kawiarnia w Stambule pokazała zdjęcia gwiazd

Anna Skalik
29.09.2022 15:35

"Azja Express" już wiosną w TVN, a tymczasem ruszyły zdjęcia do programu. Nazwiska uczestników miały pozostać tajemnicą jeszcze przez jakiś czas, jednak plany producentów pokrzyżowała kawiarnia w Stambule, w której ekipa zatrzymała się na jakiś czas. W sieci pojawiły się zdjęcia gwiazd kupujących kawę.

Azja Express
fot. Azja Express/logo/Instagram/@sobremesacoffee/screen

Już niebawem na ekrany TVN powróci kolejna edycja reality show „Azja Express”. Nazwiska uczestników do tej pory były tajemnicą i widzowie programu, śladem poprzednich edycji, mieli ich poznać dopiero w trakcie promocji już przed planowaną emisją.

Niestety, wygląda na to, że z wielkiej niespodzianki nici, bo właśnie w sieci pojawiły się zdjęcia gwiazd nowego sezonu programu. Wszystko za sprawą jednej z restauracji w Stambule.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska znów się zakocha? „To jest coś najlepszego, co w życiu może nas spotkać”

Przypadkiem ujawnili uczestników „Azji Express”! Kawiarnia w Stambule pokazała zdjęcia gwiazd

Jak już wiadomo od dłuższego czasu, zdjęcia do nowego sezonu „Azji Express” miały być realizowane między innymi w Turcji. Właśnie tam, w jednym z lokali w Stambule ekipa zrobiła sobie przystanek, a właściciele zrobili im zdjęcie. W taki sposób kilka nazwisk już zostało ujawnionych. Uczestnicy są już nawet oznaczeni w relacji Sobremesa Coffee na Instagramie.

Kto zatem znalazł się w gronie uczestników „Azji Express”? Są to m.in. piosenkarka Reni Jusis, internetowi twórcy Andziaks i Luka oraz tiktoker Remigiusz Dorawa.

Warto dodać, że na zdjęciach nie widać Klaudii el Dursi, która była typowana na jedną z uczestniczek show, więc jej udział nie jest potwierdzony. Podobnie jak Pauliny Krupińskiej, która w październiku ma podobno - jak informuje "Plotek" - tylko jeden dyżur na planie "Dzień dobry TVN", a ostatnio niemal zniknęła z social mediów.

Sobre1
fot.

Instagram/@sobremesacoffee/screen

2
fot.

Instagram/@sobremesacoffee/screen

3
fot.

Instagram/@sobremesacoffee/screen