Zamknij

Ashton Kutcher stracił wzrok i słuch? Gwiazdor ukrywał swoją chorobę. "Rzadka postać zapalenia naczyń"

10.08.2022 11:45

Ashton Kutcher w wywiadzie przyznał się do utrzymywania w tajemnicy swojego stanu zdrowia. Okazuje się, że u męża Mili Kunis zdiagnozowano chorobę, która czasowo pozbawiła go wzroku i słuchu.

Ashton Kutcher
fot. screen: YouTube extratv

Ashton Kutcher to jeden z największych gwiazdorów Hollywood, który zyskał międzynarodową sławę głównie za sprawą w ról w popularnych produkcjach komediowych. Amerykański aktor i były model rozpoczynał od pracy przy kampaniach reklamowych Versace i Calvina Kleina. Serca widzów podbił swoim aktorskich debiutem w komediowym serialu "Różowe lata siedemdziesiąte". Kreacja niegrzeszącego inteligencją nastolatka Kelso przyniosła mu branżowe nagrody i ogromną popularność. Zaczął pojawiać się w innych produkcjach: mogliśmy oglądać go między innymi w filmach "Stary, gdzie moja bryka?", "Pan i Pani Kiler" czy "Nowożeńcy". Pokazał jednak, że świetnie radzi sobie także w poważniejszych obrazach - m.in. w nominowanym do nagrody Saturna "Efekcie motyla".

Prywatnie Ashton od 2012 roku jest w związku z poznaną na planie "Różowych lat siedemdziesiątych" Milą Kunis, znaną między innymi ze świetnej roli w filmie "Czarny łabędź". Para pobrała się w roku 2015, są rodzicami dwóch córek. Uchodzą za jedno z najbardziej lubianych gwiazdorskich małżeństw, w mediach społecznościowych wielokrotnie pokazali, że nie brakuje im poczucia humoru i dystansu do samych siebie. Wydawać by się mogło, że życie Kutchera to pasmo radości i sukcesów. Aktor przyznał jednak, że trzy lata temu zmagał się z bardzo poważną chorobą.

ZOBACZ TAKŻE:  Polskie gwiazdy, które są nieuleczalnie chore [GALERIA]

Ashton Kutcher stracił wzrok i słuch? Aktor opowiedział o walce z poważną chorobą

Jak poinformował portal Film Wirtualna Polska, Ashton Kutcher utrzymywał w tajemnicy fakt, że zdiagnozowano u niego ciężką chorobę autoimmunologiczną. Mowa o rzadkim zapaleniu naczyń krwionośnych, które powoduje niedokrwienie tkanek i organów. W jego efekcie gwiazdor czasowo utracił wzrok i słuch, o czym opowiedział w programie Beara Gryllsa. Za pośrednictwem Twittera poinformował także, że w trakcie choroby miał problemy z utrzymaniem równowagi.

- Nim zaroi się od plotek – tak, trzy lata temu miałem rzadką postać zapalenia naczyń. Wystąpiły u mnie zaburzenia słuchu, wzroku i równowagi. Wyzdrowiałem całkowicie, wszystko już w porządku. Idę dalej - napisał w poście.

Na szczęście Ashton najgorsze ma już za sobą. Najwyraźniej jest w doskonałej formie, ponieważ zapowiedział swój udział w maratonie. Życzymy dobrego wyniku, ale przede wszystkim zdrowia.