Zamknij

Ashton Kutcher ma brata bliźniaka. Kim jest i co robi Michael Kutcher? [FOTO]

05.07.2021 16:29

Niewielu fanów Ashtona Kutchera wie, że hollywoodzki gwiazdor ma brata bliźniaka. Michael Kutcher urodził się z wrodzoną wadą serca i porażeniem mózgowym. Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje?

Ashton Kutcher ma brata bliźniaka
fot. AFP/EAST NEWS

Ashton Kutcher to jeden z hollywoodzkich gwiazdorów, który doskonale odnalazł się zarówno jako aktor, jak i scenarzysta, producent, a nawet model. To właśnie od współpracy z tak prestiżowymi markami jak Versace czy Calvin Klein rozpoczęła się jego kariera. Jako aktor zadebiutował w 1998 roku jako Michael Kelso w kultowym serialu "Różowe lata siedemdziesiąte", bardzo popularnym także w Polsce. Świetnie odnalazł się w komediowych kreacjach, występując między innymi w komedii "Stary, gdzie moja bryka?". Pokazał jednak, że także że potrafi pokazać talent w o wiele cięższych gatunkowo produkcjach. Warto wymienić tu między innymi hitowy "Efekt motyla" oraz thriller "Uwikłany".

Ashton Kutcher urodził się 7 lutego 1978 roku w amerykańskim Cedar Rapdis w stanie Iowa. Jego rodzina łączy w sobie pochodzenie irlandzkie, czeskie i niemieckie. Kiedy miał 13 lat jego rodzice rozwiedli się, a on zamieszkał z mamą w Iowa. Nie każdy wie, że gwiazdor ma dwójkę rodzeństwa, starszą siostrę Taushę oraz brata bliźniaka Michaela. Zwłaszcza o tym drugim mówi się bardzo rzadko. Czy panowie są do siebie podobni?

ZOBACZ TAKŻE:  Ashton Kutcher przeżył koszmar. Jego ukochana została brutalnie zamordowana

Ashton Kutcher ma brata bliźniaka. Czym zajmuje się Michael Kutcher?

W 2003 roku Ashton Kutcher wyznał, że jego brat bliźniak miał wrodzoną wadę serca oraz porażenie mózgowe. Mężczyzna, który ma problemy z poruszaniem się, mową, wzrokiem i słuchem, był oburzony faktem, że jego sławny brat opowiada o tym publicznie.

- Byłem bardzo zły. Bardzo zły. Pamiętam, jak rozmawiałem z nim o tym. Nie chciałem być twarzą CP (Celebral Palsy Foundation, fundacji na rzecz osób z porażeniem mózgowym - przyp. red.). Nigdy o tym nie mówiłem - relacjonował.

Problemy zdrowotne nie przeszkadzają Michaelowi w codziennym funkcjonowaniu: jest rzecznikiem wyżej wymienionej fundacji, w wolnych chwilach interesuje się rugby oraz startuje w konkursach biegowych. Jest także szczęśliwym mężem i ojcem ukochanego syna. Co ciekawe, bracia na pierwszy rzut oka nie sprawiają wrażenia bliźniaków. Podobieństwo można dostrzec, dopiero gdy przypatrzymy się uważnie ich twarzom.