Obserwuj w Google News

Antek Królikowski zapowiada walkę o syna. SE: "Zamierza wystąpić do sądu"

2 min. czytania
22.07.2022 19:08
Zareaguj Reakcja

Antek Królikowski jeszcze rozwodem zamierza uregulować w sądzie widzenia z synem - donosi "Super Express". Aktor zarzuca Joannie Opoździe utrudnianie kontaktów z synem i ma złożyć w tej sprawie działać w sądzie. 

Antek Królikowski
fot. Instagram:@antek.krolikowski

Antek Królikowski od tygodnia toczy publiczną kłótnię z Joanną Opozdą. Zaczęło się od  sprawy odwołanego chrztu Vincenta. Małżonkowie zaczęli się wzajemnie oskarżać za pośrednictwem social mediów. Antek Królikowski twierdził, że Joanna kłamie i urządza prowokacje, robiąc z siebie ofiarę, z kolei aktorka zarzuciła Antkowi niepłacenie alimentów oraz brak zainteresowania synem. Królikowski odbijał piłeczkę publikacjami screenów mających potwierdzać przelewy. W dodatku obsmarował żonę w tabloidzie, że "szczuje rodzinę" i pozbawia go wpływu na decyzje związane z Vincentem

Redakcja poleca

Antek Królikowski idzie do sądu ws. widzeń z Vincentem

Gwiazdor "Pętli" nie chce być dłużej zdany na łaskę byłej partnerki i jeszcze przed rozwodem zamierza ustalić sądownie wizyty u syna. Do tej pory aktor miał napotykać na problemy. 

Niestety, widuję Vincenta dużo rzadziej, niż bym chciał. Ale wierzę, że to się zmieni, bo bardzo chciałbym uczestniczyć w jego życiu. W końcu jestem jego ojcem i zawsze nim będę - powiedział w swoim oświadczeniu Antek. 

W rozmowie z "Super Expressem" Królikowski powiedział, że teraz chce się skupić na walce o syna. Podobno ma się starać w sądzie o ustalenie kontaktów z Vincentem na czas oczekiwania na rozwód. 

Jak udało nam się ustalić, Antek zamierza wystąpić do sądu o zabezpieczenie kontaktów z synem do czasu aż regularne spotkania nie zostaną ustalone podczas rozwodu - a na wyznaczenie jego daty wciąż czekają - czytamy na stronie SE.pl.

Joanna Opozda twierdzi, że to z winy Antka wizyty odbywają się rzadko.

Niewiele wiesz o prawdziwym życiu, prawdziwe życie nie jest wieczną imprezą. Nigdy nie zmieniłeś pieluch naszemu dziecku, nigdy nie wstawałeś w nocy. Ale kiedy nasz syn miał dwa miesiące, przyniosłeś mu kostkę Rubika i spytałeś, czy może zjeść pierogi. Więc jakim jesteś ojcem? - grzmiała Joanna na Instastories. 

Wcześniej, w wiadomościach do brata Królikowskiego, pisała, że Antek nie widział syna półtora miesiąca.