Obserwuj w Google News

Anna Świątczak wraca do Ich Troje. Wokalistka kompletnie zmieniła image [FOTO]

Judyta Wanicka
2 min. czytania
10.03.2020 22:15
Zareaguj Reakcja

Anna Świątczak ponownie została wokalistką zespołu Ich Troje. Z tej okazji była żona Michała Wiśniewskiego zafundowała sobie spektakularną zmianę fryzury. Znowu została blondynką. 

Ich Troje
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Anna Świątczak wraca do Ich Troje. Jak teraz wygląda?

Anna Świątczak ponownie została wokalistką grupy Ich Troje. Gwiazda wraca po 10 latach do koncertowania z Michałem Wiśniewskim i Jackiem Łągwą, z którymi odnosiła sukcesy w latach 2003-2010. Wówczas była żoną Michała Wiśniewskiego. Ich ślub odbył się w 2006 roku w Las Vegas. Owocami tego związku są dwie córki - Etiennette i Vivienne Vienna.

Córka Michała Wiśniewskiego przeszła radykalną metamorfozę. Tak teraz wygląda Etiennette [FOTO]

Małżeństwo zakończyło się po sześciu latach. Anna Świątczak dotkliwie przeżyła rozwód i odejście z zespołu. Mimo to udało jej się zachować przyjazne relacje z Michałem Wiśniewskim. Świadczy o tym fakt, że później Świątczak wielokrotnie występowała z Ich Troje, a w końcu zgodziła się wrócić do grupy na stałe.

Dzięki niej Ich Troje ma szansę odzyskać dawną świetność i znowu odnieść komercyjny sukces. Żeby przypomnieć fanom stare, dobre czasy, Anna zdecydowała się z powrotem przefarbować na blond. W atelier Kajetana Góry Świątczak pozbyła się kruczej czerni i zafundowała sobie nową, modną fryzurę. 

Anna Świątczak po Ich Troje przeszła nawrócenie

Anna Świątczak zaistniała w telewizji w 1996 roku dzięki wygranej w "Szansie na sukces". Śpiewała wtedy utwór Sławy Przybylskiej "Pamiętasz była jesień". Jednak czas wielkiej kariery przyszedł siedem lat później, gdy w 2003 r. została wybrana na wokalistkę zespołu Ich Troje. Wtedy też poznała Michała Wiśniewskiego, za którego wyszła kilka lat później. Małżeństwo z kontrowersyjnym wokalistą trwało do 2011 roku. Wrażliwej wokalistce ciężko było się pozbierać po rozwodzie. Ukojenie znalazła dopiero u boku perkusisty Michała Żeńcy. Wtedy też nawróciła się i wstąpiła do Chrześcijańskiego Kościoła Reformacyjnego. Na kilka lat zniknęła ze sceny i poświęciła się wychowywaniu córek. W 2015 roku przyznała się publicznie, że chciała popełnić samobójstwo.

Zawsze byłam zbuntowana i nie godziłam się na zastany porządek. Zaczęłam się zatracać. Pierwsze doświadczenia z narkotykami, z alkoholem i ucieczkami z domu. Po przyjeździe do Warszawy tak bardzo nie chciałam być sobą. Wiecznie słyszałam, że jestem niewystarczająca. Nigdy nie słyszałam, że jest okej - wyznała w opublikowanym przez siebie nagraniu. Stanęłam na balkonie mojego wynajmowanego mieszkania i chciałam się zabić. Po prostu. Z tej bezsilności, że nie jestem w stanie tego zrobić, leżałam na podłodze i krzyczałam - mówiła. 

Kilka lat temu Anna Świątczak wróciła do śpiewania. Obecnie jest twarzą kanału religijnego TBN, gdzie prowadzi talk-show "Punkt Zwrotny".

 

RadioZET.pl/jw