Obserwuj w Google News

Córka Michała Wiśniewskiego przeszła radykalną metamorfozę. Tak teraz wygląda Etiennette [FOTO]

Judyta Wanicka
1 min. czytania
24.02.2020 16:43

Córka Michała Wiśniewskiego, Etiennette, zmieniła się nie do poznania! 14-letnia latorośl lidera Ich Troje i Anny Świątczak zmieniła się w gotyckiego wampa. Zdania fanów na temat najnowszej metamorfozy Etiennette są podzielone.

Michał Wiśniewski i Etiennette
fot. Instagram:@m_wisniewski1972

Etiennette Wiśniewska jest starszą córką Michała Wiśniewskiego i byłej wokalistki Ich Troje Anny Świątczak. Etie, jak pieszczotliwie nazywają ją bliscy, wkrótce skończy 14 lat. Dziewczynka jest uderzająco podobna do swojego taty, co łatwo zauważyć na ich wspólnych zdjęciach. Z ojcem łączy ją również zamiłowanie do eksperymentowania z kolorem włosów. Ostatnio Etiennette postawił na odważną czerń i ciemny makijaż, przez co zmieniła się nie do poznania! 

Etiennette Wiśniewska zmieniła wygląd

Córka Michała Wiśniewskiego do tej pory preferowała naturalny look, a jeśli miała już coś zmieniać, to głównie długość włosów i ich kolor. Kilka miesięcy temu nastolatka została platynową blondynką. Ostatnio jednak zdecydowała się na mroczną czerń. Na nowych zdjęciach Etiennette wygląda jak wamp. Do kruczoczarnych włosów dodała ciemnoniebieski makijaż oczu oraz podkreśliła usta soczystą szminką.

Metamorfoza Etiennette wywołała mieszane reakcje wśród obserwatorów. Jednak zdecydowana większość pochwaliła nowy wygląd dziewczyny. Oczywiście nie obeszło się bez porównań do ojca.

Ładnie ci wyglądasz w makijażu.

Urocza dziewczyna.

Cały tata! - czytamy w komentarzach.

A wam jak się podoba odmieniona Etiennette? Czerń to jej kolor?

 

RadioZET.pl/jw