Zamknij

Anja Rubik wbija szpilę Joannie Przetakiewicz. Nie wierzy spostrzeżeniom polskiej bizeswoman

Anna Skalik
09.06.2022 22:22

Anja Rubik odniosła się do stwierdzeń Joanny Przetakiewicz o tym, że pieniądze szczęścia nie dają. Polska modelka nie zgadza się z tym stwierdzeniem. "Muszę się dowiedzieć, co ma na myśli" - stwierdziła Rubik.

Anja Rubik i Joanna Przetakiewicz
fot. Instagram/anjarubik/joannaprzetakiewicz/screen

Joanna Przetakiewicz pierwszy raz pojawiła się w polskim show-biznesie jako partnerka jednego z najbogatszych Polaków - Jana Kulczyka - z którym była przez osiem lat, aż do jego śmierci. Choć często złośliwi twierdzą, że swój olbrzymi majątek zawdzięcza przede wszystkim mężowi, to jednak ona, jeszcze na studiach pokazała, że jej ambicją jest zostać przedsiębiorczynią. Razem z bratową założyła jedną z pierwszych sieci klinik dentystycznych w Polsce. Z czasem, już jako właścicielka marki modowej "La Mania", zaczęła też częściej pojawiać się w telewizji - nawet będąc jurorką "Project Runaway".

Od tamtej pory konsekwentnie buduje swoją pozycję w show-biznesie i rozwija także swoje kanały w mediach społecznościowych. Na Instagramie, gdzie ma blisko 500 tysięcy obserwatorów, chętnie dzieli się wydarzeniami ze swojego zawodowego i prywatnego życia, a także doradza kobietom, jak budować swoją pewność w biznesowym świecie. Od 2018 roku istnieje jedno z najnowszych dzieł Joanny - ruch "Era Nowych Kobiet", który ma służyć aktywizacji kobiet i ich wsparciu w rozwoju.

Zobacz także: Martyna Wojciechowska uderza w polski rząd. "Zarabiają niewspółmiernie dużo"

Anja Rubik wbija szpilę Joannie Przetakiewicz. Nie wierzy spostrzeżeniom polskiej bizeswoman

Kilka miesięcy temu ukazała się książka, w której Joanna Przetakiewicz dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat pieniędzy. W dziele, zatytułowanym "Pieniądze szczęście dają", przekonuje, że są one jego źródłem. Z tymi spostrzeżeniami nie zgadza się Anja Rubik - światowej sławy modelka, której z pewnością olbrzymiego majątku można pozazdrościć.

Rubik zdaje się być mocno zaskoczona tym, co obwieszcza światu jej starsza koleżanka. Jak twierdzi, absolutnie nie zgadza się ze stwierdzeniem, że pieniądze dają szczęście. Jak przyznaje, wie to z autopsji, bo zna doskonale osoby, które mimo bogactwa po prostu nie są szczęśliwe. Modelka od razu wymienia wszystko to, czego się nie da nabyć siłą pieniądza.

Muszę się dowiedzieć, co Asia ma na myśli. Pieniądze szczęścia nie dają na pewno. Znam za dużo osób z ogromną kasą, które są nieszczęśliwe. Nie można kupić tysiąca rzeczy, Nie można kupić miłości, pewności siebie, sukcesu, zdrowia. To najważniejsze elementy naszego życia.