Zamknij

Anja Rubik zostanie mamą? Modelka jest gotowa do macierzyństwa. "Dać życie małemu człowiekowi"

08.06.2022 12:15

Anja Rubik planuje dziecko? Modelka w wywiadzie przyznała, że poczuła chęć zostania mamą. Nie ukrywała, że duży wpływ na decyzję miało poznanie odpowiedniego partnera. Przyznała jednak, że obecne czasy nie sprzyjają wychowywaniu pociechy.

Anja Rubik
fot. screen: YuTube / tvnpl

Anja Rubik to jedna z najpopularniejszych polskich modelek, która zrobiła imponującą światową karierę. Na wybiegach pojawiała się już jako 13-latka, konsekwentnie budując swoją markę, dosyć powiedzieć, że zadebiutowała w Paryżu. Na swoim koncie ma współpracę z najbardziej prestiżowymi markami takimi jak Versace, Dior, Chanel czy Victoria's Secret oraz udział w sesjach zdjęciowych dla najbardziej poczytnych magazynów. W 2013 roku odebrała nagrodę Elle Style Awards dla najlepszej modelki. Uznawana jest za jedną z najbardziej wpływowych przedstawicielek swojego fachu XX i XXI wieku.

Anja jest powszechnie znana z zaangażowania w akcje charytatywne i projekty społeczne oraz walkąę o ochronę środowiska naturalnego. W 2017 roku stworzyła kampanię społeczną #sexed, poświęconą edukacji seksualnej ze szczególnym naciskiem na edukowanie nastolatków. Prywatnie Rubik od 2011 roku była żoną modela Sashy Knezevicia, jednak ich relacja nie przetrwała próby czas - rozstali się w 2016. Obecnie serce supermodelki zajęte jest przez fotografa Adriana Steirna a Anja nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa. Czy na tyle, by myśleć o dziecku? 38-latka przyznała, że poczuła zew macierzyństwa. 

ZOBACZ TAKŻE: Polskie gwiazdy, które urodzą w 2022 roku [GALERIA]  

Anja Rubik planuje dziecko? Modelka szczerze o zostaniu mamą

W rozmowie z portalem Pudelek Anja Rubik przyznała, że zapragnęła zostać mamą, choć zdaje sobie sprawy, że współczesne realia nie zachęcają do powiększania rodziny.

- Mnie to bardzo zaskoczyło. Logicznie myśląc, powinno być na odwrót. Byłam w Ukrainie, byłam we Lwowie, pracuję z organizacjami, obserwuję, co się dzieje z naszą planetą i to nielogiczne, że myślę o tym, żeby dać życie małemu człowiekowi, który wkroczy w świat... No właśnie - nie wiadomo jaki. To chyba nasza biologia, zwierzęce przeżycie - oceniła.

Rubik nie ukrywa, że myśli o dziecku dlatego, że odnalazła szczęście u boku partnera, z którym nie bałaby się stworzyć rodziny.

- To wszystko jest połączone. Trafiłam na osobę, z którą wyobrażam sobie, że mogłabym mieć dziecko. Nowe życie daje też nową nadzieję. Takiej malutkiej nadziei teraz potrzebuję - stwierdziła.

Kto wie, być może niebawem modelka podzieli się z fanami radosną nowiną.