Zamknij

Aneta Zając zagrała u Patryka Vegi. Gwiazda w nowej roli i wizerunku [WIDEO]

04.08.2021 15:58

Aneta Zając kojarzy się fanom przede wszystkim z roli sympatycznej Marysi w "Pierwszej miłości". Gwiazda rzadko gości też na kinowym ekranie. Tym razem aktorka zaprezentuje się w nowej i innej odsłonie w filmie Patryka Vegi w kolejnej części "Pibulla".

Aneta Zając
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Aneta Zając na swoim koncie ma znacznie więcej ról serialowych i teatralnych, niż tych filmowych. Gwiazdę rzadko można oglądać na dużym ekranie. Tym razem fani zobaczą ją u Patryka Vegi w najnowszej odsłonie filmu "Pitbull".

Aneta Zając zagrała u Patryka Vegi. Gwiazda w nowej roli i wizerunku

"Kochani! Miło mi ogłosić, że kultowy "Pitbull" znów zagości na ekranie. Stałem się właścicielem praw do ekranizacji kolejnej części filmu i serialu "Pitbull", które kupiłem od spółki ATM Grupa S.A. Mój nowy "Pitbull" trafi do kin po trylogii "Kobiety mafii". Film będzie miał tytuł "Pitbull. Królowa chuliganów". Premiera "Pitbulla. Królowej chuliganów" nastąpi w czwartek 11 listopada 2021 roku" - pisał niedawno Patryk Vega.

W filmie ponownie pojawi się Andrzej Grabowski. Widzowie zobaczą też m.in. Przemysława Bluszcza, Tomasza Dedeka oraz Anetę Zając. Na krótkim zwiastunie filmu można zobaczyć aktorkę w nieco innym wizerunku. Z krótkiej sceny można wywnioskować, że bohaterka grana przez Zając, będzie twardą i zbuntowaną kobietą.

Mimo kontrowersji, które wzbudzają filmy Vegi, fani czekają na kolejną odsłonę "Pitbulla" z zapartym tchem. W komentarzach pod zwiastunem piszą, że nie mogą się już doczekać nowej części produkcji. Jesteście ciekawi roli Anety Zając?

loader