Zamknij

Aneta Zając pokazała partnera. "Zasługuje pani na szczęście" [FOTO]

19.10.2020 11:09

Aneta Zając pochwaliła się w mediach społecznościowych nowym partnerem. Gwiazda "Pierwszej miłości" bardzo chroni prywatność, dlatego zdecydowała się nie pokazywać twarzy ukochanego.

Aneta Zając
fot. Adam Jankowski/ Reporter/East News

Aneta Zając jest zakochana. Gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie ukochanego, który czule obejmuje jej synów podczas jesiennego spaceru. Aktorka bardzo chroni swoją prywatność, dlatego nie zdradziła imienia partnera oraz nie pokazała jego twarzy. Gwiazda tę samą zasadę stosuje w przypadku swoich pociech i również nie pokazuje twarzy chłopców.

Zobacz też: Aneta Zając topless. Gwiazda "Pierwszej miłości" pokazała gorące zdjęcie [FOTO] 

Aneta Zając pochwaliła nowym partnerem na Instagramie [FOTO]

W komentarzach fani życzą Anecie Zając dużo szczęścia i mocno kibicują związkowi. "Zasługuje pani na szczęście, cudownie tak nie afiszować się związkiem na co drugim zdjęciu na Insta", "tak wspaniałej i silnej kobiecie należy się ogrom szczęścia, szacunku i jeszcze więcej miłości. Brawo za poszanowanie prywatności swoich dzieci, to niezwykle ważne dla nich" "bądźcie najszczęśliwsi" - podkreślają fani.

Wielbiciele aktorki chwalą ją mocno za to, że konsekwentnie nie pokazuje twarzy synów. Dostaje się z kolei Mikołajowi Krawczykowi, który jakiś czas temu pokazał chłopców na rodzinnym zdjęciu. Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk byli razem siedem lat. Para rozstała się na początku 2012 roku. Owocem związku aktorskiej pary jest dwójka synów: Robert i Michał. Po rozstaniu z Anetą Zając, Mikołaj Krawczyk spotykał się z Agnieszką Włodarczyk, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Aktualnie gwiazdor układa sobie życie u boku Sylwii Juszczak, którą poślubił w 2017 roku. Para doczekała się córeczki Konstancji.

loader

RadioZEt.pl