Zamknij

Aneta Zając pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Fani:"Nic się nie zmieniłaś"

Sylwia Wamej
23.03.2020 15:53

Aneta Zając dołączyła do fanów cieszącego się w ostatnich dniach internetowego wyzwania, jakim jest pokazanie zdjęcia z młodości lub dzieciństwa. Gwiazda "Pierwszej miłości" pochwaliła się fotografią, na której była słodką kilkulatką.

Aneta Zając
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Aneta Zając pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Aneta Zając postanowiła dołączyć do fanów internetowego wyzwania, które w ostatnich dniach cieszy się ogromną popularnością. Chodzi oczywiście o pokazywanie w mediach społecznościowych swoich zdjęć z młodości lub dzieciństwa. Gwiazda "Pierwszej miłości" postanowiła zaprezentować urocze zdjęcie, na którym ma kilka lat. "Mała ja w ulubionej sukience" - napisała gwiazda.

Internauci zgodnie podkreślili, że Aneta niewiele się zmieniła. "Słodziutka, podobna do tej Anetki dziś" - stwierdzili fani. Aneta Zając jak większość polskich gwiazd dokumentuje swoje codzienne życie z domowej kwarantanny. Gwiazda m.in. spędza czas ze swoimi synami oraz ćwiczy.

Gwiazdy dołączyły do internetowego wyzwania

Aneta Zając to nie jedyna gwiazda, która w ostatnim czasie wzięła udział w internetowym wyzwaniu. Do zabawy przyłączyły się inne polskie gwiazdy, m.in. Magda Gessler, Robert Janowski, Ilona Wrońska, Daria Ładocha oraz Halina Mlynkova. Inne gwiazdy postawiły na działalność  artystyczną w sieci i tak jak m.in. Barbara Kurdej-Szatan organizują koncerty w domowym  zaciszu.

 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET

RadioZet.pl/SW