Obserwuj w Google News

Andrzej Piaseczny wspomina ojca: „Nie miałem szansy w dorosłym życiu poczuć jego miłości”

2 min. czytania
03.10.2022 20:03
Zareaguj Reakcja

Andrzej Piaseczny wziął ostatnio udział w kontrowersyjnym programie „To tylko kilka dni”, w którym gwiazdy opiekują się osobami z niepełnosprawnościami. Wzruszony piosenkarz wspomniał w programie swojego ojca.

Andrzej Piaseczny
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Andrzej Piaseczny już po raz kolejny zasiadł w jury „ Tańca z Gwiazdami”, ale znalazł też czas na wzięcie udziału w innym telewizyjnym programie. W „To tylko kilka dni” razem z innymi gwiazdami poznaje życie osób z niepełnosprawnościami, zostając na krótki okres ich opiekunem. Między wokalistą a uczestnikiem programu doszło do poruszającej rozmowy na temat ojca Piasecznego.

Redakcja poleca

Andrzej Piaseczny powstrzymuje łzy, mówiąc o ojcu: „Trafiłeś w mój czuły punkt”

Andrzej do tej pory nie mówił dużo o swoim życiu prywatnym. W mediach opowiadał, co prawda, o relacji z matką, która wystąpiła z nim nawet w programie „Starsza pani musi fiknąć”, jednak nie słyszeliśmy wiele o ojcu wokalisty. Teraz artysta opowiedział o tacie podczas rozmowy z uczestnikiem „To tylko kilka dni”.

- Zmarł wiele lat temu na raka. Trafiłeś w mój czuły punkt. Pamiętam, że jako dziecko czułem miłość ojca, on był i było fajnie. Gdy byłem nastolatkiem, wydawało mi się, że go nie potrzebuję. Mógłbym powiedzieć, że jeśli mi brakuje ojca, to właśnie teraz. Jak jesteś dzieciakiem, to jesteś głupi i to jest wpisane. Mówię o mądrości życiowej. Nigdy nie miałem szansy w dorosłym życiu poczuć miłości ojca. Nie umiem rozmawiać na takie tematy – wyznał ze smutkiem.

Na szczęście piosenkarz może liczyć na wsparcie matki i partnera. Ostatnio wyznał, że mieszkają w trójkę, by na co dzień móc pomagać mamie Andrzeja.

- Mama jest starszą panią i mieszka ze mną od wielu lat. Jest po ciężkiej chorobie, którą wspólnie przeżyliśmy. To cud, że jest ze mną. To jest naturalne, bo nie dałaby rady, mieszkając sama. (…) To jest tak, że rodzice zajmują się nami, kiedy my jesteśmy oseskami, a później my jesteśmy im winni opiekę. (…) Mieszkam w małej społeczności, tam nie da się postawić muru, za którym nic nie widać. Chodzimy na zakupy, jesteśmy widoczni, mojego partnera się rozpoznaje i to nie wywołuje emocji – opowiedział o rodzinnym życiu Piaseczny.

Dzień Ojca 2022 u polskich gwiazd
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / marcinhakiel / blanka_lipinska / aga_wozniak_starak