Obserwuj w Google News

Andrzej Chyra wystawił nietypową aukcję na WOŚP. Aktor wysprząta komuś mieszkanie

2 min. czytania
15.01.2021 08:03
Zareaguj Reakcja

Andrzej Chyra postanowił wystawić dość nietypową jak na gwiazdy aukcję WOŚP. Aktor zaoferował, że za wylicytowane pieniądze posprząta komuś mieszkanie.

Andrzej Chyra
fot. Tricolors/ East News

Andrzej Chyra podobnie jak mnóstwo polskich gwiazd bierze udział w 29. finale WOŚP, który odbędzie się 31 stycznia. Tym razem fundacja zbiera pieniądze na zakup sprzętu do laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 

Zobacz też:  Cezary Pazura i Edyta Pazura zapraszają fanów na obiad do domu. Para ma jeden warunek

Andrzej Chyra w ramach WOŚP posprząta komuś mieszkanie

Trzeba przyznać, że aukcja Andrzeja Chyry zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych. Wśród aukcji gwiazd znalazła się m.in. kolacja zorganizowana w domu Cezarego i Edyty Pazurów, koszulka UEFA Roberta Lewandowskiego oraz słynna niebieska kurtka Marcina Najmana.

Andrzej Chyra postanowił, że w ramach aukcji WOŚP posprząta komuś mieszkanie. Aukcja "Sprzątania mieszkania od Andrzeja Chyry" zakończy się 31 stycznia 2021 r. o godz. 21:00.

"W tym roku chciałbym, abyście państwo zlicytowali moje sprzątanie państwa mieszkania. Myślę, że poradzę sobie w każdych warunkach, więc jeżeli macie państwo ochotę, żeby wysprzątać im mieszkanie, to po prostu proponujcie odpowiednie kwoty" - podkreślił Andrzej Chyra na kanale Rzeczy od serca.

Aktor dodał, że akcja sprzątania odbędzie się wtedy, gdy pozwolą na to bardziej warunki epidemiologiczne.

"Myślę, że będziemy musieli poczekać, aż warunki epidemiologiczne będą takie, że pozwolą na to w bezpiecznych warunkach. Ale licytacja już teraz trwa, a kwota oczywiście na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy" - powiedział aktor w wideo opublikowanym na kanale Rzeczy od serca na YouTube.

Fanom pomysł Chyry bardzo przypadł do gustu. W komentarzach na Instagramie pochwalili aukcję aktora. "Genialne",  "Genialne, licytuję. Właśnie mamy straszny bałagan", "Respekt"  - piszą fani.

RadioZet.pl