Obserwuj w Google News

Cezary Pazura i Edyta Pazura zapraszają fanów na obiad do domu. Para ma jeden warunek

1 min. czytania
16.12.2020 11:47
Zareaguj Reakcja

Cezary Pazura i Edyta Pazura wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Para postanowiła wziąć udział w WOŚP, zapraszając fanów do siebie na wystawny obiad. Trzeba jednak spełnić jeden warunek: wylicytować najwyższą kwotę podczas aukcji.

Edyta Pazura i Cezary Pazura
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Cezary Pazura i Edyta Pazura postanowili zaprosić swoich fanów do siebie do domu. To wyjątkowy prezent, który para postanowiła przekazać na WOŚP. Ci, którzy będą chcieli poznać rodzinę Pazurów, muszą spełnić jeden warunek: trzeba wylicytować najwyższą kwotę podczas aukcji.

Zobacz też:  Cezary Pazura pokazał urocze zdjęcie z synem. "Moja duma, mój dziedzic" [FOTO]

Cezary Pazura i Edyta Pazura zaproszą fanów do domu na obiad. Trzeba spełnić jeden warunek

Szczęśliwcy będą mogli poznać Cezarego Pazurę i jego rodzinę prywatnie, w domowych warunkach.  O menu dla gości zadba Edyta Pazura, która przygotuje obiad według własnych przepisów. "W tym roku na aukcji na rzecz  @fundacjawosp do wylicytowania zaproszenie do naszego domu na obiad, który obiecuję, że  przygotuje według własnych przepisów" - napisała Edyta Pazura na Instagramie.

Fanom przypadł do gustu pomysł dla WOŚP. "Bardzo fajny pomysł z tym obiadem" - pochwaliła jedna z fanek.

Warto podkreślić, że finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już po raz 29. Wydarzenie zaplanowane jest na 10 stycznia 20201 roku. Działania Jurka Owsiaka popiera mnóstwo gwiazd, które również i tym razem zaangażują się całym sercem.

RadioZet.pl