Obserwuj w Google News

Andrzej Chyra pokazał urocze zdjęcie synem. Tak szaleje z Tadkiem na nartach [FOTO]

2 min. czytania
31.12.2020 12:02
Zareaguj Reakcja

Andrzej Chyra bardzo rzadko pokazuje w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia z synem Tadkiem. Tym razem zrobił wyjątek i opublikował fotografię z zimowego szaleństwa na nartach.

Andrzej Chyra
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Andrzej Chyra stroni od pokazywania w mediach społecznościowych prywatnego życia. Jego Instagram zazwyczaj wypełniają zdjęcia związane z pracą. Aktor postanowił wyjechać na upragniony odpoczynek na narty i zabrał ze sobą synka Tadka. Na Instagramie pokazał, jak uczy chłopca jeździć na nartach. 

Zobacz też:  Andrzej Chyra zdobył się na szczere wyznanie: "Nie piję od półtora roku"

Andrzej Chyra pokazał urocze zdjęcie z synem. Ta szaleje z Tadkiem na nartach [FOTO]

"Ten cudowny czas, gdy ziemia ucieka ci jeszcze spod nóg i zanim znów zacznie uciekać." - napisał aktor obok zdjęcia. Fani w komentarzach byli zachwyceni radosnym zdjęciem Andrzeja Chyry i jego synka Tadka. "Fantastyczny uśmiech oznacza dobrą zabawę", "super tata, udanej zabawy na śniegu",  "brawo, udanego szaleństwa na śniegu" - piszą fani.

Andrzej Chyra przywitał swojego synka w 2015 roku. 5-letni Tadeusz jest owocem związku Andrzeja Chyry i Pauliny Jaroszewicz. Aktor w jednym z wywiadów podkreślił, że ojcostwo przewartościowało jego świat.

"Może tylko po prostu uświadamiamy sobie wartości do tej pory niezauważalne. Ale najważniejsze jest teraz, żeby za szybko się nie zestarzeć" - mówił. W rozmowie z "Vivą!" Chyra mówił, że jego bliscy byli zaskoczeni tym, z jaką łatwością i lekkością radzi sobie w roli ojca.

"A kiedy mój ojciec zobaczył mnie pierwszy raz z Tadziem, który miał trzy miesiące, popatrzył na mnie jak na ducha. Nie wiem, co wywołało w nim taki popłoch, bo nigdy nie bałem się o to, jakim będę ojcem. Wiedziałem, że to będzie dla mnie jak chleb z masłem" - wspominał aktor w rozmowie z "Vivą!".

RadioZet.pl