Zamknij

Aktorka "Świata według Kiepskich" w szokującej sesji. Pozuje nago ze świniami [FOTO]

14.01.2022 22:53

Anna Ilczuk to aktorka, którą doskonale kojarzymy z roli Jolanty w serialu "Świat według Kiepskich". Gwiazda pochwaliła się na Instagramie kontrowersyjną sesją. Pozuje nago ze świniami.

Anna Ilczuk
fot. Instagram/Anna Ilczuk/screen

Anna Ilczuk to aktorka, która ma na swoim koncie wiele ról pierwszo- i drugoplanowych. Najbardziej znana jest z seriali "Pierwsza miłość" oraz "Świat według Kiepskich". 40-latka gra także w teatrze i należy do tych gwiazd, które niezbyt często pojawiają się na ściankach. Aktorka jest aktywna w social mediach, gdzie dzieli się swoimi przemyśleniami i publikuje ujęcia z prywatnego, jak i zawodowego życia. W niedawnym poście pokazała się w odważnym ujęciu. Zapozowała całkiem nago w otoczeniu świń.

Zobacz także: Roseanne Barr gnębiła swoją córkę. Kobieta ujawniła dramatyczną prawdę. "Jadłam surową mąkę"

Anna Ilczuk pozuje nago ze świniami. Zdjęcie ma przesłanie

Najnowszy post Anny Ilczuk na Instagramie wywołał wiele kontrowersji. Gwiazda "Świata według Kiepskich" pokazała się całkiem nago w otoczeniu świń. Na ujęciu widać Ilczuk wymazaną błotem, głaszcząca świnię i drapiącą po uchu. Jak poinformowała  artystka, to specjalne zdjęcie z okazji dnia wegetarianizmu. Wyjaśniła, dlaczego na takie zdjęcie się zdecydowała i zaapelowała do swoich fanów o to, by ograniczyli spożycie mięsa.

Z okazji dnia wegetarianizmu taka fota autorstwa i pomysłu Natalii Kabanow. Sesja była częścią spektaklu „Fu*k sceny buntu” w reż. @libermarcin w @laznianowa. A teraz parę słów od Pani Prowadzącej: nie otwieram dyskusji jeść, czy nie jeść, ale BŁAGAM, kupujcie TYLKO TYLE, ile Wam POTRZEBA! Koniec z nieświeżą wędlinką lądującą w koszu! Takie postanowienie na Nowy Rok chyba możecie zrobić? (zwłaszcza że te ceny...). Ps na obiad nie zawsze musi być kotlet. Ps2: nie każda zupa musi być na „mięsku” - zaapelowała aktorka.

Polskie gwiazdy 50+ w bikini
16 Zobacz galerię
fot. Instagram/Facebook