Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę śmierci męża pięknym gestem

19.08.2020 16:40

Agnieszka Woźniak-Starak wraz z rodziną tragicznie zmarłego męża - Piotra Woźniaka-Staraka - obchodziła rocznicę jego śmierci. Dziennikarka w towarzystwie bliskich płynęła po jeziorze Kisajno.

Agnieszka Woxniak-Starak
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Agnieszka Woźniak-Starak obchodziła rocznicę śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Producent zginął na jeziorze Kisajno w pobliżu rodzinnej posiadłości w Fuledzie w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku.

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę śmierci męża

Wraz z rodziną zmarłego dziennikarka wypłynęła motorówką na jezioro, na którym Piotr Woźniak-Starak po raz ostatni był widziany żywy. Na jeziorze złożono wieniec ze zniczem. Oprócz tego, symboliczny grób w posiadłości Staraków ozdobiło mnóstwo kwiatów. Obok ustawiono kilkadziesiąt krzeseł dla zaproszonych gości.

Agnieszka Woźniak-Starak od kilku dni razem z teściami przebywa w Fuledzie. Niestety, miejsce to, zamiast radości przywołuje już głównie smutne wspomnienia.

Przypomnijmy, że już za kilka dni, 27 sierpnia, miną cztery lata od kiedy Agnieszka i Piotr powiedzieli sobie sakramentalne tak. Taka bliskość tych ważnych dat z pewnością sprawia jeszcze większy ból. Na szczęście dziennikarka coraz bardziej zwraca się już ku sprawom zawodowym.

Niedawno poinformowano, że Agnieszka Woźniak-Starak została nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN".

RadioZET.pl/AS