Zamknij

Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje prezent ślubny od Piotra. To zabytkowy dwór

28.08.2020 18:43

Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła sprzedać zabytkowy dworek, który dostała od męża Piotra Woźniaka-Staraka. Był to jeden z prezentów ślubnych od producenta filmowego.

Agnieszka Woźniak-Starak
fot. Piotr Molecki/East News

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak pobrali się w 27 sierpnia 2016 roku w romantycznej Wenecji. Para powiedziała sobie sakramentalne „tak” w pałacu Ca'Vendramin Calergi przy słynnym Canal Grande. Przyjęcie wesele obywało się natomiast w Pisani Moretta. Małżonkowie mieli wiele planów - dużo razem podróżowali oraz wspierali się w kolejnych wyzwaniach zawodowych.

Jednym z ich marzeń było zamieszkać razem w zabytkowym dworku w Stachowiźnie. Ten dziewiętnastowieczny zamek był jednym z prezentów ślubnych, jakie dla ukochanej żony przygotował Piotr Woźniak-Starak. Posiadłość wymagała poważnego remontu. Niestety, wszystkie plany przekreśliła nagła, tragiczna śmierć producenta filmowego. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia 2019 na jeziorze Kisajno.

Zobacz także: Agnieszka Woźniak-Starak nową prowadzącą "Dzień Dobry TVN". Kogo zastąpi?

Agnieszka Woźniak-Starak sprzedaje dwór w Stachowiźnie

Jak podaje "Super Express", Agnieszka Woźniak-Starak postanowiła sprzedać zabytkowy dworek w Stachowiźnie. Ostatni rok był dla niej bardzo trudny. Gwiazda przeżywała żałobę na oczach całej Polski. Zainteresowanie mediów i fanów sprawiło, że podjęła decyzję o czasowej przerwie w karierze telewizyjnej.

Tabloid zdradził, że dwór Agnieszki Woźniak-Starak (o powierzchni 800 m kw budynku i 13 m kw działki) został wystawiony na sprzedaż za niecałe 300 tys. złotych. Cena nie jest wysoka ze względu na brak porozumienia z konserwatorem zabytków.

- Niejeden by kupił, ale każdy boi się konserwatora zabytków. Wszystkie zmiany muszą być z nim uzgadniane - zdradzają okoliczni mieszkańcy w rozmowie z "Super Expressem".

Myślicie, że ktoś zdecyduje się kupić i odrestaurować stary dwór?