Obserwuj w Google News

Agnieszka Kaczorowska znów w ogniu krytyki. „Życie tak nie wygląda”

2 min. czytania
21.10.2022 11:31
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Kaczorowska została zaatakowana na Instagramie przez jedną z obserwatorek, która zarzuciła aktorce sztuczność i przedstawianie w mediach społecznościowych nierealnego życia. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na zaczepkę. Miała rację?

Agnieszka Kaczorowska
fot. TRICOLORS/East News

Agnieszka Kaczorowska zdobyła popularność dzięki roli Bożenki w serialu „Klan” emitowanego na antenie stacji TVP. Celebrytkę można było podziwiać też w tanecznym show „Taniec z gwiazdami”, gdzie występowała od 2014 roku, zdobywając nie tylko Kryształową Kulę, ale również ogromną sympatię telewidzów.

Zobacz także:  Taniec z gwiazdami 13: Kaczorowska i Qczaj oburzeni werdyktem Pavlović? "Nie jestem w stanie tego zrozumieć"

Agnieszka Kaczorowska odpowiada na internetowy hejt

Aktorka jest bardzo aktywna na swoim instagramowym profilu, który obserwuje obecnie prawie pół miliona użytkowników. Gwiazda regularnie dzieli się tam idealnymi ujęciami, przedstawiającymi jej życie prywatne.

Wystylizowane zdjęcia nie przypadły do gustu części fanów – to zresztą nie pierwszy raz, gdy Agnieszka Kaczorowska musi mierzyć się z krytycznymi komentarzami w mediach społecznościowych.

Tym razem jedna z obserwatorek zwróciła uwagę, że fotografie publikowane przez Kaczorowską zawsze są pozowane, co daje wrażenie sztuczności. Aktorka nie zostawiła tego przytyku bez reakcji.

- A jakie Pani zdaniem jest naturalne? Żeby nie było pozowane, to powinno być rozmazane, zrobione przypadkiem czy jakie? I dlaczego Pani na profilowym ma takie pozowane w takim razie? – zwróciła się z pytaniem do fanki.

Redakcja poleca

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać – internautka w mocnych słowach podsumowała, co myśli o „sztucznych” zdjęciach.

Robi Pani komedię ze swojego życia, prawdziwe życie tak nie wygląda

– napisała, lecz nie udało jej się wyprowadzić gwiazdy z równowagi.

- Lepsza komedia niż tragedia (...) Szczęścia życzę! – podsumowała Agnieszka Kaczorowska.

A Wam zdjęcia celebrytki wydają się zbyt idealne?

Taniec z gwiazdami
12 Zobacz galerię
fot. Piotr Molecki/East News