Obserwuj w Google News

Agnieszka Kaczorowska walczy z hejtem w internecie. "Bawi mnie to"

2 min. czytania
20.04.2021 12:57
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Aktorka z radością dzieli się zdjęciami okrągłego brzuszka na Instagramie. Niestety, choć komentarze fanów są w większości pozytywne, kilka osób postanowiło skrytykować przyszłą mamę.

Agnieszka Kaczorowska
fot. VIPHOTO/East News

Agnieszka Kaczorowska oczekuje przyjścia na świat drugiego dziecka. Żona Macieja Peli i mama małej Emilii powita drugą pociechę już w lipcu tego roku. Gwiazda od kilku tygodni chętnie dzieli się z fanami zdjęciami ciążowych krągłości. Choć większość fanów komplementuje jej wygląd i pozytywnie reaguje na publikowane fotografie, Agnieszka Kaczorowska zmaga się także z nieprzyjemnymi komentarzami. Internauci zwrócili uwagę na to, że aktorka na większości zdjęć trzyma rękę na brzuchu.

- "Czemu ona tak ciągle trzyma się za brzuch?" - Tego typu komentarze czytam w internecie...i wiecie co? Bawi mnie to. Hmmm... może dlatego, że jestem w ciąży? - odpowiedziała w najnowszym wpisie atakowana aktorka.

Zobacz także:  Agnieszka Kaczorowska w bikini. Odsłoniła ciążowy brzuch [FOTO]

Agnieszka Kaczorowska odpowiada na hejt

Żona Macieja Peli postanowiła odnieść się do krytycznych komentarzy. Hejterom nie spodobało się, że przyszła mama tak często trzyma się za brzuch. Agnieszka Kaczorowska podkreśla, że dotyk jest dla niej bardzo ważny. Ten gest nie jest w jej przypadku wymuszony, a całkiem naturalny.

- Dla mnie dotyk i przytulanie są niesamowicie ważne... i tak jak pozuje na zdjęciach z mężem i naturalne dla mnie jest obdarowywanie go czułymi gestami czy spojrzeniami, jak nie wyobrażam sobie nie przytulać Emilki na co dzień i na zdjęciach, tak zupełnie normalne dla mnie jest trzymanie i podkreślanie brzuszka. Jest tam moja kolejna córeczka, moja kolejna miłość... i jak nie patrzeć pozujemy już do zdjęć RAZEM. Także uprzedzam - nie zamierzam tego zmieniać.

Zgadzacie się z Agnieszką Kaczorowską?