Zamknij

Kaczorowska drąży temat piękna. Chce być śliczna dla męża podczas snu. "Nauczyłam się szanować"

24.09.2021 09:56

Agnieszka Kaczorowska wywołała niemałe zamieszanie wpisem dotyczącym "mody na brzydotę". Teraz gwiazda "Klanu" po raz kolejny poruszyła temat piękna i komfortu. Tym razem zwróciła uwagę na dbanie o siebie nawet podczas snu.

Agnieszka Kaczorowska
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/ EAST NEWS

Agnieszka Kaczorowska to polska tancerka i aktorka, która ogromną medialną popularność zawdzięcza roli Bożenki Kazuń w serialu "Klan", wciela się w nią nieprzerwanie od 1999 roku i jest jedną z największych gwiazd produkcji. Choć nie imponuje ogromem docenianych kreacji, mogliśmy oglądać ją jeszcze w "Na dobre i na złe", stała się jedną z czołowych polskich celebrytek. Mistrzyni świata w tańcach latynoamerykańskich z 2010 roku odniosła sukces w "Tańcu z gwiazdami", jako trenerka zwyciężyła w finale 3. edycji show w parze z Krzysztofem Wieszczkiem. Otworzyła także własną szkołę tańca, w której poznała męża Macieja Pelę, z którym wychowuje dwie córeczki.

Kaczorowska wywołała w sieci spore kontrowersje wpisem, w którym wspomniała o "modzie na brzydotę" i wykazała niezrozumienie dla pokazywania publicznie zwykłego, nie do końca pięknego życia. Została skrytykowana zarówno przez internautów, jak i wiele gwiazd, które nie zgadzają się na pokazywanie "cukierkowego", nienaturalnego życia celebrytów. Gwiazda "Klanu" pozostaje jednak niewzruszona i po raz kolejny przekonuje, że nawet w zwykłych życiowych sytuacjach warto dbać o piękno. Tym razem postanowiła pochwalić się tym, że dla męża i dzieci dba o urodę, nawet kiedy kładzie się spać.

Agnieszka Kaczorowska stylizuje się do snu? Gwiazda "Klanu" ponownie poruszyła temat piękna

Na profilu Agnieszki Kaczorowskiej na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie i obszerny wpis, w którym aktorka przekonuje, że warto zadbać o siebie także, gdy kładziemy się spać.

- Nie wiem, czy pamiętacie post w zeszłym roku o tym, jak zmieniłam podejście do tego, co zakładam na siebie po domu. Ponieważ dbam o siebie i jestem ważna dla siebie, to niezależnie od tego czy cały dzień jestem w domu, czy gdzieś wychodzę, zakładam to, na co mam ochotę, co jest adekwatne do sytuacji, ale przede wszystkim to w czym się sobie podobam. Tak samo nocą. Dla mnie to nie jest tylko czas chowania się pod kołdrą i przespania longiem jak najdłuższego czasu pomiędzy karmieniami. To czas odpoczynku, snu, regeneracji. To bardzo ważny czas dla naszego zdrowia i samopoczucia. I nocą też chcę się czuć dobrze - wygodnie i pięknie. Dla siebie, ale też dla mojego męża - czytamy. 

Okazuje się, że wywód zwolenniczki piękna był pretekstem do zareklamowania jednej z firm odzieżowych.

- Czasem piżamki, czasem koszulki nocne. Zawsze z wysokiej jakości materiałów, miłych dla skóry, żeby było po prostu przyjemnie - zachwalała Agnieszka.

Najnowszy wpis Kaczorowskiej z pewnością nie uspokoi osób oburzonych jej poprzednimi postami, które zdaniem wielu osób promowały nienaturalne standardy urody i stylu oraz czyniły z niej "żywy słup reklamowy". 

loader