Zamknij

Adrianna Biedrzyńska rozstała się z trzecim mężem. „Nikt nigdy nie kochał Ady”

08.08.2022 11:55

Adrianna Biedrzyńska oficjalnie poinformowała o tym, że rozstała się z trzecim mężem. W wypowiedzi aktorki padły gorzkie słowa.

Adrianna Biedrzyńska
fot. Instagram/adrianna.biedrzyńska/screen

Adrianna Biedrzyńska to jedna z najbardziej znanych i charakterystycznych polskich gwiazd. Jest aktorką teatralną, serialową i filmową z olbrzymim dorobkiem. Niestety, mimo powodzenia w życiu zawodowym, prywatnie nie wszystko się jej układało.

Gwiazda trzykrotnie wyszła za mąż. Z pierwszym mężem Maciejem Robakiewiczem ma córkę Michalinę. Jej drugim mężem był Marcin Miazga, z którym także się rozwiodła. W 2017 po blisko pięciu latach znajomości poślubiła swojego trzeciego męża – Sebastiana Błaszczaka, o czym poinformowała dopiero po trzech latach małżeństwa.

Zobacz także: Tomasz Lis stanął murem za Bogusławem Lindą. W sieci znowu zawrzało! 

Biedrzyńska nie ukrywała wtedy, że jest bardzo zakochana i szczęśliwa. Przyznała, że na taki związek czekała całe życie.

Mam dziś świadomość, że ta dojrzała, mądra, rozważna, pełna miłości i pokory relacja jest w życiu najistotniejsza. Czekałam na to 50 lat – powiedziała wtedy w wypowiedzi dla Plejady.

Adrianna Biedrzyńska rozstała się z trzecim mężem. Smutne wyznanie aktorki

Teraz okazuje się, że aktorka i jej trzeci mąż się rozstali. Pogłoski o tym pojawiały się już kilka tygodni temu. Teraz Adrianna Biedrzyńska w rozmowie z magazynem „Viva!” pierwszy raz oficjalnie potwierdziła te wieści.

Chyba jestem szczęśliwa, pomimo że nie tkwię obecnie w żadnym związku i nie mam zamiaru tego robić. Po moich doświadczeniach boję się mężczyzn – ujawniła i zdobyła się na bardzo gorzką refleksję:

Gdy analizuję swoje życie, dochodzę do wniosku, że nikt nigdy nie kochał Ady, tylko aktorkę Adriannę Biedrzyńską, która była popularna, zawsze dawała sobie radę w życiu i dużo zarabiała. Ale nikt tak naprawdę mnie, Ady, nie kochał – podsumowała.

Warto przypomnieć, że pod koniec lipca aktorka przypomniała w swoich mediach społecznościowych, że minęło właśnie osiem lat od diagnozy, po której przeszła operację usunięcia guza mózgu. Trzeba przyznać, że mimo tamtych trudności gwiazda wciąż jest w świetnej formie.