Obserwuj w Google News

Adrianna Biedrzyńska diametralnie zmieniła fryzurę. 60-letnia aktorka nie do poznania [FOTO]

2 min. czytania
01.07.2022 12:16
Zareaguj Reakcja

Adrianna Biedrzyńska podzieliła się ze swoimi obserwatorami na Instagramie krótkim nagraniem, na którym zaprezentowała nową fryzurę. 60-letnia aktorka w nowym uczesaniu jest nie do poznania.

Adrianna Biedrzyńska
fot. Instagram.com/ Adrianna Biedrzyńska

Adrianna Biedrzyńska udostępniła na Instagramie krótki filmik, na którym podzieliła z obserwatorami swoją metamorfozą, za którą odpowiedzialny jest stylista Jarek Młotkowski Platynowe włosy aktorki zostały ułożone w taki sposób, że stworzyły stylowy, artystyczny nieład. Wielbiciele gwiazdy zgodnie stwierdzili, że taki wizerunek świetnie pasuje do gwiazdy " Barw szczęścia", a przede wszystkim odejmuje wiele lat. Pod krótkim wideo posypało się mnóstwo komplementów w stronę Biedrzyńskiej. "Zawsze kobieca, piękna i olśniewająca" "jest pani piękna", "jaka piękna 30-tka, kocham panią", "wow", "cudnie" - zachwycali się fani Biedrzyńskiej.

Zobacz też:  Polska gwiazda wynurza się z basenu. Ona naprawdę ma 60 lat? [WIDEO]

Adrianna Biedrzyńska diametralnie zmieniła fryzurę. 60-letnia aktorka nie do poznania [FOTO]

Być może metamorfoza aktorki ma związek z jej rolą w "Barwach szczęścia.". Jeśli nawet tak, jest, Biedrzyńska wygląda bardzo młodo i promiennie, a taka fryzura ewidentnie jej pasuje.

Adrianna Biedrzyńska raz pierwszy na ekranie pojawiła się w 1983 roku, grając epizod w filmie reżyserii Zbigniewa Kuźmińskiego, "Co dzień bliżej nieba". Rok później zagrała główną rolę w filmie muzycznym "Miłość z listy przebojów". Rola ta dała jej przepustkę do kariery w kraju oraz za granicą. Biedrzyńska zagrała też w takich produkcjach jak m.in. "Dekalog" Krzysztofa Kieślowskiego, "Lepiej być piękną i bogatą" ora serialach "Graczykowie" czy "Barwy szczęścia", w którym od 2007 roku wciela się w postać Małgorzaty Zwoleńskiej. Prywatnie gwiazda jest mamą córki Michaliny ze związku z Maciejem Robakiewiczem.

gwiazdy które brały ślub kilka razy
10 Zobacz galerię
fot. EAST NEWS