Obserwuj w Google News

Tom Cruise ominął zakończenie szkoły córki, bo był na koncercie. Ojciec roku?

2 min. czytania
23.06.2024 09:29

Tom Cruise zrobił furorę pojawiając się na koncercie Taylor Swift w Londynie. Media zwracają jednak uwagę na to, że dzień wcześniej córka aktora odbierała dyplom ukończenia szkoły średniej i nie mogła liczyć na obecność ojca w tym ważnym dla niej dniu.

Tom Cruise w okularach
fot. SEOC/BackGrid UK /East News

Tom Cruise na koncercie Taylor Swift 

Taylor Swift w sobotę dała koncert w Londynie. Na Stadion Wembley przybyły nie tylko wierne fanki wokalistki, ale i kilka znanych twarzy. Publiczność zauważyła na trybunach księcia Williama z dziećmi oraz Toma Cruise. Ich obecność wywołała niemałe poruszenie.

Zobacz także

O ile brytyjski następca tronu na wydarzenie przyjechał ze swoimi pociechami, które najwyraźniej wpisują się w grono tzw. “swifties”, o tyle słynny aktor na koncert Taylor przybył sam, bez córki. A okazja do wspólnej zabawy była, bo dzień wcześniej Suri Cruise odebrała dyplom ukończenia szkoły średniej. Jak donosi TMZ, na uroczystości z tej okazji towarzyszyła jej mama - Katie Holmes.

Tom Cruise i relacje z córką

Katie Homles nie ukrywała, że jednym z powodów rozpadu jej małżeństwa z Tomem Cruise’em jest jego fascynacja scjentologią, która w pewnym momencie za bardzo zawładnęła życiem rodziny. Aktorka nie chciała, by jej dziecko wychowało się w sekcie, co mocno poróżniło ją z byłym mężem. Koniec końców aktor miał stracić kontakt z córką

Redakcja poleca

Portal Page Six poinformował niedawno, że 18-latka odcina się od ojca. Miała poprosić szkołę o wypisanie dyplomu bez nazwiska “Cruise”, a tylko z nazwiskiem matki. Po ukończeniu 18 roku życia może również ubiegać się o oficjalną zmianę nazwiska. Czy zdecyduje się na ten krok?

Źródło: Radio ZET/X/TMZ/Page Six

Nie przegap