Obserwuj w Google News

Książę William z dziećmi szalał na koncercie Taylor Swift. Nagranie hitem sieci

2 min. czytania
22.06.2024 17:16

Książę William wybrał się z dziećmi na koncert Taylor Swift. Następca tronu towarzyszył księciu George'owi i księżniczce Charlotte na muzycznym wydarzeniu, lecz sam też świetnie się bawił. Nagranie tańczącego do „Shake It Off” księcia Williama szybko stało się hitem sieci.

Taylor Swift i książę William z dziećmi
fot. Instagram (@taylorswift), X (@@tswifterastour)

Taylor Swift w Wielkiej Brytanii. Na koncercie bawił się książę William z dziećmi

Taylor Swift kontynuuje swoją światową trasę „The Eras Tour”. Na początku sierpnia artystka zawita do Polski i da aż trzy koncerty. Obecnie Taylor Swift przebywa w Wielkiej Brytanii. W piątek piosenkarka zachwyciła publiczność na Stadionie Wembley. Tego samego dnia książę William obchodził swoje 42. urodziny. Następca tronu postanowił świętować swój dzień w towarzystwie dzieci. Rodzina królewska nie mogła ominąć występu Taylor Swift i razem wybrała się na koncert. Szybko okazało się, że nie tylko książę George i księżniczka Charlotte są fanami wokalistki. Nagranie księcia Williama szalejącego na koncercie Taylor Swift szybko stało się hitem sieci.

Książę William szaleje na koncercie Taylor Swift w Wielkiej Brytanii [WIDEO]

Według informacji Daily Mail książę William wybrał się na koncert Taylor Swift w towarzystwie trójki swoich dzieci. Na zamieszczonych w sieci zdjęciach nie widzimy jednak księcia Louisa. Zanim książę George i księżniczka Charlotte poznali swoją idolkę, bawili się razem z tatą podczas ponad 3-godzinnego show. Rodzina królewska musi naprawdę lubić twórczość Taylor Swift, gdyż piosenkarkę w Wielkiej Brytanii powitał występ orkiestry wojskowej armii brytyjskiej, która zagrała utwór „Shake It Off”.

Po udanym koncercie Taylor Swift spotkała się z rodziną królewską za kulisami. Wokalistce towarzyszył jej partner, Travis Kelce. Fotografie ze spotkania możemy zobaczyć nie tylko na profilu artystki, ale także na oficjalnym koncie rodziny królewskiej. „Dziękujemy Taylor Swift za wspaniały wieczór” - napisano na profilu księcia i księżnej Walii.

To jednak nie zdjęcia, a nagrania z koncertu wywołały w sieci ogromną furorę. Obecność rodziny królewskiej nie umknęła uwadze pozostałych fanów zgromadzonych na Stadionie Wembley. Książę William okazał się prawdziwą „swiftie”, a gdy ze sceny wybrzmiało „Shake It Off” rzucił się do tańca. Książę George i księżniczka Charlotte chyba długo nie zapomną tego wyjścia z tatą.

Źródło: Radio ZET/Daily Mail/Pudelek

Nie przegap