Obserwuj w Google News

Wersow i Friz szykują się do ślubu? Fani wpadli na trop

2 min. czytania
07.06.2024 15:29

Wersow i Friz zaręczyli się trzy lata temu. W międzyczasie przywitali na świecie córkę i gdy tylko ta podrosła, fani zaczęli węszyć przygotowania do ślubu. Oto, jakie mają na to dowody.

Wersow i Friz
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Wersow i Friz biorą ślub? 

Wersow i Friz to najpopularniejsza para influencerów w kraju. Choć mają niespełna 30 lat, to mają miliony na koncie, miliony fanów i miliony projektów, które realizują. W międzyczasie ulubiona para polskich nastolatków wychowuje córeczkę i… przygotowuje się do ślubu?

Weronika „tak” powiedziała Karolowi już trzy lata temu. Wiadomo, że ciąża i dziecko na pewno wpłynęły na przełożenie ślubnych planów, ale teraz, gdy Maja jest już większa, może słynna para znalazła czas na organizację wielkiego weselicha? Wersow nie ukrywa, że pytania o ślub powoli wyprowadzają ją z równowagi.

Zobacz także

- To jest pytanie najbardziej przeze mnie znienawidzone. Sama chciałabym znać odpowiedź na to pytanie, ale przez to, że tyle rzeczy się dzieje, to odłożyliśmy już tę decyzję o planowaniu ślubu. Dalej nie zaczęliśmy tego robić. Mówimy cały czas, że musimy się za to zabrać, a cały czas odkładamy to na dalszy plan - mówiła jeszcze w maju Weronika Sowa w rozmowie z portalem Jastrząb Post. Internauci jednak twierdzą, że takie wypowiedzi mogą być zmyłką, a Wersow i Friz lada moment powiedzą sobie to sakramentalne „tak”.

Wersow i Friz przygotowują się do ślubu?

Para zaczęła uczęszczać na kurs tańca, a Weronika postanowiła nieco zmienić fryzurę. Internauci twierdzą, że to przygotowania do ślubu. - Zmiany włosowe, nauka tańca z Karolem, czyżby tajemniczy ślub już w czerwcu? - czytamy w jednym z komentarzy na Instagramie. 

Redakcja poleca

Jakiś czas temu informator Show News doniósł, że Frizowi i Wersow zależy na tym, by ceremonia odbyła się z dala od blasku fleszy i fanów, daleko za granicą. - Werka i Karol musieli wziąć pod uwagę nie tylko osobiste preferencje, ale także komfort swoich gości, wśród których będą także starsze osoby. Bardzo zależało im na tym, by ich ślub odbył się w miejscu, do którego można dostać się samolotem w maksymalnie kilka godzin. Egzotyczne destynacje na drugim końcu świata absolutnie nie wchodziły więc w grę. Grecja, do której leci się z Krakowa średnio 2,5 godziny, wydała im się idealną opcją - przekazał informator protalu.

Źródło: Radio ZET/Instagram/Show News/Jastrzab Post

Nie przegap