Obserwuj w Google News

Wydało się! Takie wymagania stawia organizatorom koncertów Edyta Górniak. Przesada?

2 min. czytania
27.09.2023 16:10
Zareaguj Reakcja

O tym, że Edyta Górniak ma stawiać organizatorom wydarzeń, w których bierze udział wymagania z kosmosu, plotkuje się w branży rozrywkowej od lat. Wyciekła lista zadań, które wokalistka postawiła organizatorom koncertu TVP „Roztańczony PGE Narodowy”. I faktycznie pewne podpunkty mogą niektórych zszokować.

Wydało się! Takie wymagania stawia organizatorom koncertów Edyta Górniak. Przesada?
fot. Łukasz Kalinowski/East News

Wiele lat temu media obiegła pogłoska o tym, że Beyonce żąda, by w jej koncertowej garderobie był czerwony papier toaletowy, a pomieszczenie było świeżo pomalowane na biało. Polską Beyonce ma być podobno Edyta Górniak. Mówi się, że wokalistka tworzy długie listy oczekiwań związanych z kulisami jej występów. Pudelek opublikował treść rzekomych wymagań Górniak przed występem na PGE Narodowym. Zasłużyła na miano wybrednej?

Zobacz też:  Edyta Górniak dyplomatycznie o swoich zarobkach. „Za jakością stoją ludzie”

Wymagania Edyty Górniak przed koncertem. Przesada?

Na liście opublikowanej przez Pudelka widzimy, że Edyta Górniak zażyczyła sobie od TVP kierowcy z Melexem. Ma to usprawnić poruszanie się gwiazdy po terenie – jakby nie było – dość dużego stadionu. Wokalistka ma potrzebować też aż trzech garderob i trzech standów na kostiumy (z wieszakami). Na wyposażeniu mają być jeszcze dwa lustra (do makijażu i pełnej sylwetki) i… Trzy białe obrusy. Po co? Tego nie wiadomo.

Górniak wymieniła też na liście 5 białych bawełnianych ręczników i świece o zapachu wanilii. Co ciekawe, wielkimi literami zaznaczono, że co najmniej na 24 godziny przed przybyciem wokalistki, w jej garderobach obowiązuje całkowity zakaz używania syntetycznych odświeżaczy powietrza. Pomieszczenia mają być również ozonowane i wyposażone w nawilżacze.

Redakcja poleca

Co je Edyta Górniak podczas koncertu? Tego przysmaku zamówiła jak dla wojska

Gwiazda potrzebuje też przekąsek i tych na jej liście nie zabrakło. W garderobach Edyt Górniak mają znaleźć się paluszki bez soli, żelki misie i aż kilogram krówek. Gardło wokalistka zwilży wodą S. Pellegrino, której zażyczyła sobie 10 butelek albo naparem ziołowym z rumianku, morwy białej czy mięty. Górniak nie zapomniała też o swojej ekipie – poprosiła o napoje i przekąski dla 10 osób.

Nie przegap
doda-kontra-edyta-górniak-historia-konfliktu-gwiazd
12 Zobacz galerię
fot. TRICOLORS/East News, VIPHOTO/East News, Paweł Wodzyński/East News, Marek Hanyżewski/East News