Obserwuj w Google News

Michell Siwak wygrała finał "The Voice Kids 7". Chce reprezentować Polskę na Eurowizji

2 min. czytania
27.04.2024 23:23

Finał "The Voice Kids 7" w TVP przyniósł mnóstwo emocji. Zwyciężyła 14-letnia Michell Siwak z drużyny Nataszy Urbańskiej. Jury i widzowie od początku programu byli pod wrażeniem jej talentu. Dziewczyna już snuje plany podboju branży. Jak wyznała, marzy o tym, aby zwyciężyć w konkursie Eurowizji. 

Michelle Siwak wygrała "The Voice Kids 7"
fot. Instagram:@thevoicekidstvp

Finał 7. edycji "The Voice Kids" odbył się w sobotę 27 kwietnia. Program poprowadzili po raz ostatni zwolnieni z TVP Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. Występy finalistów oceniało jury w składzie: Cleo, Natasza Urbańska, Tomson i Baron. 

Redakcja poleca

Michell Siwak wygrała finał "The Voice Kids 7"

W finale walczyli Milena Gajek, Nikodem Pajączek oraz Wiktoria Szeflińska z drużyny Tomsona i Barona. W drużynie Cleo bezkonkurencyjni okazali się Marysia Stefanowska, Mateusz Pierożek i Ola Antoniak. Helena Zaciewska, Marta Porris Zalewska oraz Michell Siwak reprezentowały team Nataszy Urbańskiej. Tym razem to ostatnia z jurorek miała powody do radości. "The Voice Kids 7" wygrała Michell Siwak. Utalentowana 14-latka otrzymała statuetkę show oraz nagrodę pieniężną w wysokości 50 tysięcy złotych.

Michell w finale zaśpiewała "One Night Only" amerykańskiej wokalistki Jennifer Hudson. - Kiedy usłyszałam wynik głosowania, pomyślałam, że to nie dzieje się naprawdę, bo jak to możliwe, że ktoś taki jak ja, czyli dziewczyna bez muzycznego wykształcenia, może wygrać tak prestiżowy konkurs. W tej jednej chwili spełniły się moje marzenia - powiedziała Michell. Wokalistka marzy o tym, by reprezentować Polskę w konkursie Eurowizji i go wygrać. 

Oglądaj

Kim jest Michell Siwak, zwyciężczyni "The Voice Kids 7"?

Michell Siwak urodziła się i wychowała w Londynie. Mimo młodego wieku ma już spore doświadczenie wokalne. Śpiewa od piątego roku życia i jest samorodnym talentem - nigdy nie szkoliła głosu pod okiem profesjonalistów. Inną pasją 14-latki poza muzyką jest gotowanie, lecz przyszłość chciałaby jednak związać ze sceną. Gwiazda "The Voice Kids" poważnie myśli o karierze piosenkarki i podboju zagranicznej branży. 

Nie przegap