Obserwuj w Google News

Beata Kozidrak jedzie do „Panamy”. Polska piosenkarka ogłasza premierę nowego singla

2 min. czytania
24.01.2023 23:45
Zareaguj Reakcja

Beata Kozidrak ogłasza wyjazd do „Panamy”. Tak bowiem nazywać się będzie jej najnowszy singiel, który pojawi się w serwisach streamingowych już w piątek 27 stycznia. Piosenkarka podzieliła się radosną nowiną na swoim koncie na Instagramie. Wiemy, co dokładnie powiedziała.

Beata Kozidrak jedzie do „Panamy”. Polska piosenkarka ogłasza premierę nowego singla
fot. Michal WARGIN/East News

Beata Kozidrak jedzie do „Panamy”. Była wokalistka grupy Bajm i uznana artystka solowa zapowiada swój nowy kawałek. „Panama” trafi do serwisów streamingowych już w piątek 27 stycznia 2023 roku, a Kozidrak wydała specjalne oświadczenie dla fanów tylko z tego powodu. Co dokładnie powiedziała autorka hitu „Biała Armia”?

Redakcja poleca

„Panama”: Beata Kozidrak reklamuje nowy singiel 

We wtorek 24 stycznia wieczorem, Beata Kozidrak podzieliła się informacją o premierze najnowszego singla. Kawałek „Panama” pojawi się na rynku już 27 stycznia 2023 roku, a piosenarka poinformowała o tym w specjalnym wideo na swoim koncie na Instagramie. Profil @beatakozidrak obserwuje ponad 101 tysięcy odbiorców, którzy z rozkoszą przyjęli wiadomość o nowym utworze ulubionej artystki. W godzinę po publikacji krótkiego wideo, materiał otrzymał ponad 1300 serduczek i ponad sto komentarzy, w których fani przekrzykują się, który z nich cieszy się najbardziej z nowego materiału.

Beata Kozidrak śpiewa na Instagramie

Materiał wideo, w którym Kozidrak anonsuje swój nowy przebój i nawet śpiewa kilka linijek nowego polskiego szlagieru, prezentuje się następująco:

Beata Kozidrak: najlepszy występ FEST Festival 2022. Przypominamy naszą relację z imprezy

Beata Kozidrak i BAJM wciąż są w trasie. W zeszłym roku zespół zaprezentował się z najlepszej strony na FEST Festival w Chorzowie, gdzie mieliśmy szansę oglądać ten występ i zachwycać się zdolnościami wokalnymi piosenkarki. Pisaliśmy wtedy, że występ Kozidrak był najlepszym chorzowskiej imprezy. W swojej relacji Michał Kaczoń pisał:

„Najlepszym, najważniejszym, najciekawszym koncertem trzeciego dnia, ba! całego tegorocznego festiwalu był występ grupy BAJM na głównej scenie. Beata Kozidrak nie kryła wzruszenia, że młoda publika zebrana pod sceną zna słowa wszystkich śpiewanych przez grupę utworów, a setlista wypełniona samymi szlagierami, potrafiła rozbujać publikę do czerwoności. „Biała Armia”, „Jezioro szczęścia”, „Dwa serca dwa smutki”, „Nie ma wody na pustyni” czy „Żal mi tamtych nocy”, „Niebiesko-zielone” czy nowy utwór artystki, zapowiadający jejnową solową płytę „Frajer” wybrzmiały z pełną energią, a „Co mi panie dasz” spotkało się z tak wielkim entuzjazmem publiczności, że wybrzmiało podczas tego koncertu aż dwa razy, w tym raz na bis. Artystka nie kryła wzruszenia, a ze sceny rzuciła nawet, że „bardzo zazdrości publiczności takich imprez, których brakowało, gdy była młoda”. Dlatego też została artystką, a publice zaproponowała, żeby w pełni wykorzystali wszystkie dobrodziejstwa FESTa. Cudowny, energetyczny i elektryzujący występ, który zaliczam do najlepszych show tej edycji festiwalu, a nawet tegorocznych koncertów w ogóle. Na pewno stawię się na kolejnym koncercie BAJMu!”. 

Redakcja poleca

Czytaj także:  „Good Life” z powodu „lil’ bit of sunshine”, czyli o koncercie OneRepublic na Torwarze [RELACJA]

RadioZET.pl/Instagram

Najlepsze filmy 2022 roku – wybór redakcji kulturalnej RadioZET.pl [ZDJĘCIA]
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe dystrybutorów