Obserwuj w Google News

Wielkie zaskoczenie w "The Voice of Poland". To ona zastąpi Sylwię Grzeszczak [FOTO]

2 min. czytania
05.08.2022 22:12
Zareaguj Reakcja

W jury w "The Voice of Poland 13" pojawi się nowa gwiazda. Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska, ma zastąpić Sylwię Grzeszczak - dowiedział się "Super Express". Gwiazda hitu "Plan awaryjny" będzie oceniała występy razem z Justyną Steczkowską, Tomsonem i Baronem oraz Markiem Piekarczykiem.

The Voice of Poland
fot. materiały prasowe

"The Voice of Poland 13" pojawi się na antenie TVP jesienią 2022 roku. Widzów czekają zmiany w składzie jury. Wiadomo już, że w nadchodzącej edycji nie pojawi się Edyta Górniak, która odmówiła udziału ze względu na Justynę Steczkowską. Po 12. sezonie znika także Sylwia Grzeszczak, jurorka z ostatniej edycji show. W mediach trwały spekulacje, kto zastąpi Grzeszczak w "The Voice of Poland 13". Według informacji "Super Expressu" nowa trenerka została już wybrana.

Redakcja poleca

The Voice of Poland 13: Lanberry nową jurorką w programie?

Początkowo typowano, że TVP dobierze do składu Tatianę Okupnik albo Piotra Kupichę z zespołu Feel. Ostatecznie wybór padł na inną gwiazdę. Jak dowiedział się "Super Express", nową jurorką "The Voice of Poland" ma być  Lanberry

Małgorzata Uściłowska to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, znana z piosenek "Plan awaryjny", "Ostatni most" i "Piątek". 35-latka jest także autorką hitów Viki Gabor i Roksany Węgiel. Lanberry miała styczność z "The Voice of Poland" w 2013 roku, gdy wzięła udział w trzeciej edycji talent show jako uczestniczka. Odpadła podczas przesłuchań w ciemno. Rok później wzięła udział w castingu do programu "X Factor" w TVN.

Jeśli potwierdzi się wiadomość o obecności Lanberry w jury "The Voice of Poland 13", to wokalistka będzie oceniała występy razem z Justyną Steczkowską, Tomsonem i Baronem oraz Markiem Piekarczykiem.