Zamknij

Taniec z gwiazdami: Oto wszystkie pary. Kto z kim zatańczy?

01.08.2022 16:55

13. edycja "Tańca z gwiazdami" zbliża się wielkimi krokami. Nowa edycja show ruszy 29 sierpnia. Tymczasem Polsat ujawnił wszystkie pary, które pojawią się na tanecznym parkiecie. Kto z kim zatańczy?

Taniec z gwiazdami
fot. Instagram.com/ Taniec z gwiazdami

Po roku nieobecności na antenę wraca "Taniec z gwiazdami". Nowe odcinki będzie można oglądać w każdy poniedziałek, o godzinie 20:05. Do tej pory na fan page programu podawane były poszczególne nazwiska gwiazd, które wezmą udział w show. Teraz telewizja Polsat zdecydowała się zaprezentować wszystkie gwiazdy i tancerzy. Nowością w programie będzie obecność jednopłciowej pary. Partnerem Jacka Jelonka, pierwszego polskiego „Prince Charminga" i modela, będzie Michał Danilczuk. To zdobywca tytułu mistrza Polski w tańcach latynoamerykańskich, choreograf m.in. w brytyjskiej edycji „Tańca z Gwiazdami” oraz zwycięzca emitowanego na antenie telewizji BBC programu „The Greatest Dancer”.

Zobacz też: Niespodziewane zmiany w "Tańcu z Gwiazdami". Wprowadzono je w ostatniej chwili. Widzowie wściekli

 Taniec z gwiazdami: Oto wszystkie pary. Kto z kim zatańczy?

W 13. odsłonie "Tańca z gwiazdami" pojawi się dobrze znany publiczności Jacek Jeschke. Tancerz zatańczy z ukraińską piosenkarką oraz aktywistką Jamalą, zwyciężczynią 61. Konkursu Piosenki Eurowizji. Podczas swojego udziału w programie Jamala wraz z Fundacją Polsat będzie prowadzić zbiórkę na rzecz pomocy Ukrainie.

Do "Tańca z gwiazdami" po latach wróci Robert Rowiński. Tancerz, który posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych, choreograf i model. zatańczy z influencerką oraz prowadzącą program „Farma” Iloną Krawczyńską.

Po raz pierwszy w show pojawi się Roman Osadchiy, tancerz ukraińskiego pochodzenia, który trenuje od 4. roku życia. Z kolei od lat pokazuje swoje taneczne umiejętności na arenie międzynarodowej. Jego partnerką została Maja Włoszczowska, kolarka górska, dwukrotna wicemistrzyni olimpijska. Do "Tańca z gwiazdami" dołączy też Dominik Rudnicki-Sipajło. Tancerz może pochwalić się tytułem dwukrotnego Mistrza Polski, Vice-mistrza International Championships czy dojściem do finału w Blackpool Dance Festival. Na parkiecie zatańczy z artystką kabaretową Agnieszką Litwin.

W show zobaczymy też dobrze znanego Rafała Maseraka, biorącego udział aż w 24. z 26. polskich edycjach „Tańca z Gwiazdami". Gwiazdor xatańczy z aktorką kina Bollywood i Hollywood Natalią Janoszek.

Z Michałem Mikołajczakiem, znanym m.in. z serialu "Pierwsza miłośc" oraz "Na Wspólnej" zatańczy Julia Suryś. Tancerka może pochwalić się tytułem drugiej wicemistrzyni Polski. Po raz kolejny w programie zobaczymy Wiktorię Omyłę, która ma najwyższą międzynarodową klasę taneczną „S” w stylu standardowym i latynoamerykańskim. Jest mistrzynią Polski oraz wicemistrzynią świata. Zatańczy z nią Łukasz Płoszajski, aktor znany z serialu „Pierwsza miłość”.

Anja Lesar zatańczy z kolei z Wiesławem Nowobilskim, kierownikiem budowy z reality-show "Nasz nowy dom". Detektyw Krzysztof Rutkowski zatańczy z kolei z Sylwią Madeńską. Jest ona znana widzom Polsatu z programu „Love Island wyspa miłości”. Brała też udział w 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Gwiazdy, które pomagają Ukrainie
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram / martamanowska / filip_chajzer/ margaret_official
loader