Obserwuj w Google News

Eurowizja 2021: Roksana Węgiel o Rafale Brzozowskim jako reprezentancie. "Współczuję mu"

2 min. czytania
29.04.2021 11:39
Zareaguj Reakcja

Roksana Węgiel skomentowała wybór Rafała Brzozowskiego na reprezentanta Polski na Eurowizji 2021. W najnowszym wywiadzie zwyciężczyni Eurowizji Junior odniosła się także do fali hejtu, która spadła na Brzozowskiego i jego eurowizyjną piosenkę „The Ride”. Roxie przyznała, że współczuje Rafałowi i dała mu jedną radę.

Roksana Węgiel Rafał Brzozowski
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News, Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Roksana Węgiel poczuła już smak zwycięstwa na Eurowizji. Wokalistka, jako pierwsza Polka w historii, wygrała dziecięcą odsłonę konkursu w 2018 roku.

W najnowszym wywiadzie dla Party Roxie została zapytana o wybór Rafała Brzozowskiego, który wystąpi na Eurowizji 2021 w Rotterdamie. Młoda piosenkarka skomentowała również falę hejtu na tegorocznego reprezentanta Polski.

Zobacz także:  Ochman i „Światłocienie” po angielsku. Eurowizja 2021 byłaby nasza? „Wygrana w kieszeni”

Eurowizja 2021: Roksana Węgiel o wyborze Rafała Brzozowskiego na reprezentanta Polski

Roksana Węgiel wygrała Eurowizję Junior w wieku zaledwie 13 lat. Wielu polskich fanów konkursu liczy, że wkrótce zobaczą nastolatkę również w roli reprezentantki Polski w dorosłej odsłonie imprezy.

W tym roku Polskę reprezentuje Rafał Brzozowski. Choć wewnętrzny wybór Telewizji Polskiej nie wszystkim przypadł do gustu, wokalista może liczyć na wiele słów wsparcia ze strony innych polskich gwiazd, m.in. Roxie.

Bardzo trzymam kciuki za Rafała. Kibicuję mu. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie tak, jak sobie to zaplanowali – powiedziała w rozmowie z Party.

Zobacz także:  Michał Wiśniewski bez litości ocenił Rafała Brzozowskiego i jego szanse na Eurowizji

Roksana Węgiel o hejcie na Brzozowskiego. Współczuje reprezentantowi Polski na Eurowizji 2021

Roksana Węgiel przyznała w wywiadzie dla Party, że zauważyła ogromną falę hejtu na Rafała Brzozowskiego, która wybuchła tuż po wyborze go na reprezentanta Polski. 16-latka współczuje artyście i ma jedną radę dla kolegi z branży.

Jest to obciążenie. Rafał musi się z tym wszystkim zmierzyć. Albo odciąć się od tego. Ja bym tego nie czytała na jego miejscu. Mam nadzieję, że tego nie robi, bo to może tylko pogorszyć jego stan psychiczny. Nic więcej. To są komentarze pisane bez sensu. Rozumiem, że każdy może wyrazić swoją opinię, ale widziałam, co tam się dzieje i naprawdę mu współczuję – powiedziała.

Czy Rafał Brzozowski przekona do siebie widzów z całej Europy? Przekonamy się już wkrótce. Eurowizja 2021 odbędzie się w dniach 18-22 maja w Holandii. Reprezentant Polski wystąpi w drugim półfinale zaplanowanym na 20 maja.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/party.pl