Obserwuj w Google News

TVP szykuje zmiany. „Jaka to melodia?” i „Koło fortuny” z nowymi prowadzącymi?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
19.07.2019 09:49
Zareaguj Reakcja

Jesienna ramówka TVP ma być dla widzów wyjątkowym zaskoczeniem. Chodzi o dwa cieszące się dużą popularnością teleturnieje, „Jaka to melodia?” i „Koło fortuny”. Według prasowych doniesień oba formaty poprowadzą nowi prowadzący. Nie chodzi jednak o świeże twarze. TVP ma mieć w planach zamianę miejsc.

TVP szykuje zmiany. „Jaka to melodia?” i „Koło fortuny” z nowymi prowadzącymi?
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Telewizja Polska, podobnie jak inne stacje telewizyjne, stara się zaskakiwać fanów, odświeżać dobrze znane formaty i przygotowywać nowe. Najczęściej największe zmiany obserwujemy przy ogłaszaniu jesiennej ramówki. Jak informuje „Super Express”, nie inaczej będzie w wypadku TVP. Dla niektórych fanów szokiem mogą być decyzje podjęte wobec dwóch lubianych teleturniejów. Chodzi o „Koło fortuny” i „Jaka to melodia?”.

Rafał Brzozowski i Norbi zamienią się programami?

„Jaka to melodia?” przez 21 lat kojarzyła się widzom z Robertem Janowskim. Piosenkarz zdecydował się jednak zrezygnować ze współpracy z TVP i w roli gospodarza obsadzono Norberta Dudziuka, czyli popularnego Norbiego. Tymczasem odświeżone „Koło fortuny” przypadło w udziale Rafałowi Brzozowskiemu, któremu partneruje Izabella Krzan. „Super Express” poinformował jednak, że w jesiennej ramówce panowie mają zamienić się miejscami. TVP miało podjąć taką decyzję, aby odświeżyć formaty, być może również uznano, że Brzozowski jako aktywny wokalista lepiej odnajdzie się w programie muzycznym. Zmiany mają zostać ogłoszone podczas konferencji prasowej TVP dotyczącej jesiennej ramówki.

ZOBACZ: Robert Janowski ostro o wyrzuceniu Basi Kurdej-Szatan. "Jeden kraj, dwa narody"

Jaka to melodia?: Norbi odejdzie z programu?

Jak informuje „Wprost”, medialne doniesienia potwierdza sam Norbi.

– To prawda, będzie zamiana programów. Cieszę się, bo to nowe wyzwanie. Ostatnio oglądałem „Koło fortuny” i muszę przyznać, że ten program bardzo mi się podoba. Zresztą oba są fajne. Nie jestem zaskoczony tą decyzją – zdradził w rozmowie.

Poinformował również, że jest bardzo podekscytowany nowym wyzwaniem. Produkcja ma ruszyć w sierpniu 2019 roku. Informacja pojawiła się także na profilu „Bądźmy razem TVP” na Facebooku.

Co myślicie o takiej zamianie miejsc?

 

RadioZET.pl/se.pl/wprost.pl/MF