Obserwuj w Google News

Zawsze Warto - powtórki: kiedy na Polsacie można oglądać poprzednie odcinki?

2 min. czytania
09.07.2020 18:30
Zareaguj Reakcja

Dla wielu osób miesiące letnie, m.in. lipiec i sierpień to idealny czas, w którym można nadrobić zaległości i obejrzeć powtórki ulubionych seriali i programów. Sprawdzamy, czy w wakacje 2020 emitowane będą powtórki "Zawsze Warto" oraz kiedy i gdzie będzie można je oglądać.

Zawsze Warto - powtórki: kiedy na Polsacie można oglądać poprzednie odcinki
fot. Youtube / Polsat

Powtórki "Zawsze Warto" - kiedy i gdzie oglądać w wakacje 2020? Czy powtórki "Zawsze Warto" będą emitowane w telewizji? Sprawdzamy, czy w lipcu i sierpniu będzie można obejrzeć poprzednie odcinki serialu oraz kiedy i gdzie będzie można nadrobić powtórki serialu "Zawsze Warto" w wakacje.

Czy będą powtórki "Zawsze Warto" w wakacje 2020 w telewizji?

Mamy bardzo dobrą informację dla fanów seriali Polsatu! Powtórki "Zawsze Warto" w wakacje 2020 będą emitowane w telewizji zarówno w lipcu, jak i w sierpniu, jednak tylko w wybrane dni tygodnia. Warto pamiętać, że wszystkie odcinki serialu można oglądać w internecie na platformie Ipla TV.

Jak czytamy w oficjalnym opisie, bohaterkami serialu "Zawsze Warto" z Julią Wieniawą, Weroniką Rosati i Katarzyną Zielińską są trzy kobiety: Marta (Weronika Rosati), Dorota (Katarzyna Zielińska) i Ada (Julia Wieniawa). Prawniczka, gospodyni domowa i dziewczyna do towarzystwa. Poznały się w dramatycznych okolicznościach, a ich losy nierozerwalnie się ze sobą splotły. Każda jest z innego świata, każda ma inne problemy, ale dzięki sile i determinacji wychodzą nawet z najmroczniejszych traum.

Powtórki "Zawsze Warto" w wakacje 2020 - gdzie i kiedy oglądać w telewizji?

Powtórki serialu "Zawsze Warto" w wakacje 2020 w telewizji będą emitowane w każdą sobotę o godzinie 18.00 na kanale Polsat 2. Dodatkowo w każdą niedzielę na kanale Super Polsat można oglądać nowsze odcinki - po dwa o godzinie 10.30 i 11.30, a później o godzinie 19.00. Na kanale Polsat FILM od środy, 15 lipca 2020 roku po godzinie 8.00 serial "Zawsze Warto" będzie można oglądać od pierwszego odcinka.

Przypominamy także, że w wakacje nie będą emitowane nowe odcinki "Zawsze Warto", a fani serii muszą jak na razie zadowolić się powtórkami. Serial Polsatu cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Najprawdopodobniej nowy sezon będzie można oglądać od września w jesiennej ramówce.

RadioZET.pl