Zamknij

Wisłoujście 2020 - bilety i line-up festiwalu w Gdańsku [DATA, CENY]

Karolina Piotrowska
15.01.2020 16:14

Wisłoujście 2020 to kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia, które promuje przede wszystkim polskich artystów. Festiwal w Gdańsku to także pracujący przy nim lokalni promotorzy i ekipy opiekujące się oprawą wizualną imprezy. Poniżej zebraliśmy najważniejsze szczegóły, czyli m.in. bilety na Wisłoujście 2020, line-up festiwalu i inne informacje.

Wisłoujście 2020 - bilety i line-up festiwalu w Gdańsku [DATA, CENY]
fot. Facebook / Wisłoujście 2020

Wisłoujście 2020 - bilety i line-up: kto zagra na festiwalu w Gdańsku? Sprawdzamy najważniejsze informacje dla tych, którzy wybierają się pod koniec sierpnia do Trójmiasta na wyjątkowe wydarzenie związane z muzyką elektroniczną.

Wisłoujście 2020 - bilety: ile kosztują wejściówki? [CENY]

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej i w mediach społecznościowych, po wyjątkowych, niezapomnianych dwóch edycjach powraca Wisłoujście - letnie święto muzyki elektronicznej, odbywające się na terenie gdańskiej Twierdzy Wisłoujście. Organizatorzy ogłaszają kolejną - trzecią już edycję, którą rozszerzają o dodatkowy dzień, a także nową scenę. Wisłoujście 2020 odbędzie się w dniach 21-23 sierpnia 2020 roku, a bilety są już dostępne w sprzedaży internetowej. Ceny wejściówek wynoszą 239 złotych i są to karnety trzydniowe. Dostępne są one w aplikacji Going. oraz na stronie internetowej followthestep.com.

Warto pospieszyć się z zakupem biletów na Wisłoujście 2020, ponieważ ze względu na zabytkowy profil lokacji oraz bezpieczeństwo uczestników, liczba wejściówek jest mocno ograniczona.

Wisłoujście 2020 - LINE-UP: kto zagra na festiwalu w Gdańsku?

Jednym z założeń organizatorów festiwalu jest promocja polskiej sceny elektronicznej, stąd duża reprezentacja rodzimych artystów. Wśród nich w line-upie Wisłoujścia 2020 znajdą się między innymi: AGIM, Catz’ N Dogz, Beskres by KAMP!, Gigi, Deas, Kuba Sojka oraz wielu innych. Artyści wystąpią na pięciu scenach. Pełny line-up ma zostać ogłoszony wkrótce. Podczas zeszłej edycji zagrali m.in. Blazej Malinowski, Gigi, Siasia, T A KA i inni.

Na festiwalu Wisłoujście 2020 w Gdańsku nie zabraknie również ciekawej oprawy wizualnej. Lokalizacja eventu w zabytkowej Twierdzy Wisłoujście, która pełniła niegdyś funkcję bastionu oraz latarni morskiej gwarantuje niepowtarzalne przeżycia. Na czas trwania festiwalu Twierdza Wisłoujście będzie zamknięta dla zwiedzających.

RadioZET.pl/mat. prasowe/KP